Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha a háztartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha a háztartási ügyben kérek valamit a barátomtól és visszafelesel és hárít?

Figyelt kérdés

Legyen az valaminek a megszerelése (se férfias házimunkát, se a mosogatást, se a takarítást nem végzi el) Annyira kényes a kajálásban, hogy mindennap magának készíti a kajáját, akkor, ha én nem olyat főzök, ami inyére van (én imáodom a halat, prököltet, és nehezebb magyaros kajákat is) ő meg csak csirkemellet bír enni és mindig egyhangúan. Egy éve élünk együtt, de nem sikerült összecsiszolódni.


Ha kérek valamit tőle, napokba telik, mire megcsinálja, elvárom, hogy ő is segítsen be a takarításba ez így természetes a mai világban!!! A nő is ugyanúgy dolgozik, hozza haza a pénzt, akkor egyenrangúak a takarításban is! És nem kell azzal jönni, hogy férfi vagyok, nem tudok olyan szinten takarítani, mint te...



És nálam lakunk, a használati eszközeimet a konyhában folyamatosan teszi tönkre a használat alatt... már a 3. edényemet teszi tönkre, ami számomra nagyon drága volt. 7e ft...


És ha kérek tőle valamit, hogy ne áztassa a szivacsot a vízben, vagy vegye ki az ételmaradékot a lefolyóból, akkor odajön és sorolja, hogy én meg miket csináljak meg. Ki van dekázva a kapcsolatunkban, hogy ki mennyit és mit tett.



Meddig bírnátok az ilyen kapcsolatot? Ti hogyan oldjátok meg a párotokkal a hasonló szitukat?



2012. aug. 10. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted normális? Ha együtt laktok alap h mindent együtt csináltok, nem radharit mindent.

Én örülnek ha lenne egy lány aki főz ram, nem finnyaskodnek.

2012. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

itt vagyok bébi :D

;)

2012. aug. 10. 08:21
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:

Te egy idiota vagy! De a jobb kifejezes a fejos tehen.

Szerinted a parod minek nez teged? Bejarononek es neha nemiszervnek!


Ha surgosen nem allsz a sarkadra, akkor egy eleten at, nem fogod magad nonek erezni! Szerinted ha majd jon a gyerek akkor mennyit fog segiteni??

27 eves ferfi vagyok, fozok, mosok, takaritok, azert mert megtisztelem a partneremet annyival, ha mar egy par vagyunk akkor osztozunk a feladatokon.

2012. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sokáig bírtam, de nem kellett volna. Ezek az apró dolgok a mosogatónál engem is bosszantottak.

De azt is lásd, hogy nem problémázik, hanem főz magának! Én sem bírom a nehéz ételeket és én is szoktam sütni-főzni.

2012. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azonnal kidobnám a helyedben..... Jobbat érdemelsz! Nekem múltkor főzött a barátom, már nem is tudom miért, az ő ötlete volt, bár instant tészta volt a menü ami persze egy 5évesnek is sikerülne de a szándék a lényeg :-) viccből mondtam neki hogy nagyon ügyes de ha el akar venni feleségül, elöbb rántott husit kell csinálnia krumplipürével :-D meg is csinálta, bár nem a legfinomabb volt amit életemben ettem de neki ezt nem mondtam hanem örültem neki hogy igyekszik :-) persze ő sem tökéletes, vannak nagyon hülye dolgai de egy kapcsolatban alap hogy mind2 fél tegyen valamit!
2012. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még egy edényt áldozz rá (pl. egy serpenyőt), és jól vágd pofán vele, aztán meg jól rúgd p*csán az ajtó felé, hogy megkapja a kellő lendületet!
2012. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!