Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15-17 éves lányok! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 éves lányok! Ha tetszik nektek egy fiú de ő összejön egy másik lánnyal akkor végleg lemondtok róla, vagy reménykedtek hogy talán a jövőben hátha összejön a dolog?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre mindenki másképpen reagál...
2012. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Általában feljönnek GYK-re, és rinyálnak, hogy szakított velük a pasijuk.
2012. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. De pár hét múlva úgyis szakítanak, ahogy a mai fiatalokat ismerek, bár vannak kivételek. És ha pár hét múlva szakítanak, akkor veled is szakíthat, pár hét alatt,..
2012. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez ember függő. De én amikor láttam, hogy a barátom teszi a szépet egy másik lánynak is, én közben küzdöttem. Ha összejöttek volna, akkor hagytam volna. Nem akarok senkinek sem a párkapcsolatába beleszólni. De most már 3 hónapja vagyunk együtt.

Na meg ha tetszel a srácnak és összejön közben a másik lánnyal neki a kapcsi, de utána szétmennek majd veled akar lenni, az szerintem bunkóság a pasi részéről. Mi az, hogy ha nincs ló akkor jó a szamár is?


16/L

2012. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak tetszik, akkor lemondok róla, úgy is mindig akad más aki tetszik majd. De ha szerelmes vagyok xy-ba aki összejön valakivel, akkor nem biztos hogy olyan könnyen túl lépek a dolgon de mindenképpen lelomboz. Helyzettől függ.
2012. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem érdemes várni még egy kicsit:)
2012. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha csak tetszik, akkor én se foglalkozom vele. Ha megtudom, hogy van csaja,akkor úgy vagyok vele, hogy "hát, ez kár!", de ennyi. Ha viszont szerelmes vagyok belé, akkor kikészülök tőle és nem tudom csak úgy túltenni magam rajta. Akkor én még egy évig is képes vagyok szenvedni. Sőt.... Pl. első szerelmemmel is ez volt. Már kb. 3 és fél éve szerettem belé és azóta ki voltam, hogy van valakije, és csak a 3 és fél év után tudtam kiheverni. De hát ő volt az első. Egyébként olyan 4-5 hónap szerintem, és utána már nem is álmodozom arról, hogy szakítanak és velem jön össze. De ezt tényleg embere válogatja. Amúgy, Kérdező, miért érdekel Téged? :D
2012. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reménykedek, persze. De azért nem sajnálom annyira, kicsit kiábrándultam belőle, mivel a csajt akivel összejött, féléve még elmondta nekem riban.cnak. Szóval, kell a halálnak egy ilyen kétszínű. Ne reménykedj nagyon, mert nem éri meg.

14 (bocs nem vagyok benne a 15-17-es kategóriába, de remélem számít azért)

2012. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem hogy boldog a barátnőjével, ha már velem nem tudott volna az lenni.
2012. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!