Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kb félévenként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kb félévenként "megunom" a férjem:- (

Figyelt kérdés

Hirtelen rámtör egy érzés, hogy ez már nem ugyanaz, akkor észreveszek egyből más "hozzám jobban illő" férfiakat, akikkel, -természetesen- jobban érzem magam, mint vele...

Általába elmúlik ez az érzés, volt már, hogy mosolyszüneteltünk kb 4éve emmiatt, mert már nem volt ugyanaz, akkor kicsit kalandoztam mással, de kb 7 hónap után újra hiányzott a férjem.

Utoljára bő fél éve jártunk így, akkor kb 1hónap volt a szünet.

És, most megint érzem:-(


2009. júl. 20. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, minden ember másképp éli ezt meg van aki nagyon szélsőségesen, pl én is, ha nem jó akkor nagyon nem jó, ha jó akkor csodálatos. gondolj vissza más kapcsolataidra hogy azok is így zajlottak-e egy idő után és ha igen akkor bárkivel leszel életed során mindig elő fog ez jönni bizonyos idő után. vannak akiknek ilyen az érzelmi világuk mint a tiéd, őket így kell elfogadni mert megváltoztatni úgy sem lehet, a férjed gondolom már ismert mikor elvett és akkor is ilyen voltál. ha pedig nem, akkor gondolkodj el komolyan a jövőn, hogy biztosan ő-e a megfelelő ember számodra.
2009. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

A férjed helyébe én páros lábbal rúgnálak ki!!!!!Ilyen nincs,hogy "megunom" aztán megint jó lesz.Minek nézed a férjed bugyinak?Ha elhasználódott ledobod de mihelyt kimostad megint jó lesz?

Mit szólnál ha ő csinálná ezt veled?Fel lennél háborodva,hogy hogy mer ilyet tenni meg sírnál,hogy miért nem vagyok elég neki!!!!

Egy rib@nc vagy!

2009. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 éves kapcsiban vagyok,nálunk a férjem ilyen!Ő az aki hűtlenkedik!3-4havonta, ha van valami!Ja, és SOHA MEG NEM CSALTAM!Más már rég megtette volna!És a férjem szerint én vagyok a ribanc, meg a qva!Jól teszi a "kérdező" ki tudja, az ő férje mit csinál!Az meg az én bajom, h nem léptem még valamerre!
2009. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok széles skáláját, mind hasznos.

A férjem nyár van mégis naphosszat gépezik, nem szereti a vízpartot, a borotvát.... néha kicsit besokallok vele, pláne, mikor meglátom, hogy más férfiak mennyit megtennének értem, ő meg csak punnyad és nyomja a k számítógépet...

Majd észheztérek.

"* csaltam meg egyszer bosszúból, mert ő is az volt a kb. 7hónapos mosolyszünet, és fél éve, mikor elköltözött anyjához játszani.

Kb 5 éve vagyunk együtt....

2009. júl. 21. 15:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Az előző komment elejét elírtam, szóval 2*.
2009. júl. 21. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én ezt nem értem!Minek vagytok együtt?Ide oda csaljátok egymást!Marha nagy lehet a szerelem.De úgy tűnik megérdemlitek egymást!Sok boldogságot!
2009. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért vagytok együtt?

Nem lenne jobb külön, akkor mindenki járhatná a maga útját és nem alázná meg a párját?

2009. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csupa megértő segítség....

Szeretjük, és megszoktuk egymás érdekes, furcsa szokásrendszerét és stílusát. Nem szeretünk már egymás nélkül lenni.

Megnyugtató érzés, hogy megértjük egymást, és számíthatunk egymásra.

De valljuk be az ember 9 év után nem talál a másikba valami sok újdonságot, spontaneitás, hévet, erőt, tüzet....

2009. júl. 23. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szerettek egymás nélkül lenni akkor miért akarsz mással lenni.....és még meg is értitek egymást...

Ezt én nem értem ?

Azért nem találtok egymásban újdonságot, mert nem figyeltek egymásra.

Ha szeretnétek egymást akkor előtudnátok hozni a másikból azt ami ébren tartja a tüzet.

2009. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!