Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakulgat valami egy nálam 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulgat valami egy nálam 10 évvel idősebb férfival, viszont nekem alig van tapasztalatom. Esélytelen így?

Figyelt kérdés

Előtte csak egy, elég rövid kapcsolatom volt, szóval nagyon-nagyon tapasztalatlan vagyok. A korkülönbség nem zavar, jól kijövünk, egyedül ezt az előző kapcsolatok témát kerültem. Ő már felnőtt férfi, én szexuális téren még elég "friss hús" vagyok, akit tanitgatni kell. Kiábrándulna belőlem emiatt? Szóbakerült már a szex mint téma, tudom hogy érdekli pár érdekesebb dolog is (kikötözés, hasonlók), ezekben én is benne lennék. :$ Viszont ő a tapasztalt nőkhöz van szokva, velem meg nem ugorhatna rögtön a közepébe, mert alig van szexuális tapasztalatom, nem vagyok egy lepedőakrobata.

Adnátok tanácsokat hogyan beszéljem ezt meg vele, úgy hogy ne ássam el magam előtte?

20 L - 31 F



2012. aug. 10. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Mondd meg neki hogy szűz vagy :D

és garantáltan hanyatt fog vágni téged (reméljük nem állít baltát a hátadba) rá fog kaksizni a mellkasodra és elkeni strandpapuccsal :D és ha nem nyalod le, akkor szívlapátot dug fel neked.. úgyhogy vigyázz mit mondasz neki :D

2012. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mondd azt neki, hogy "velem meg nem ugorhatsz rögtön a közepébe, mert alig van szexuális tapasztalatom, nem vagyok egy lepedőakrobata". Fűzd hozzá azt is, hogy viszont alig várod, hogy vele legyél, meg hogy tanítgasson. Ha nem suttyó, tökéletesen meg fogja érteni, és ennek megfelelően fog viselkedni, ha meg suttyó, akkor így is, úgy is ráfaragtál.:)
2012. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan jelezheted neki, h még nincs túl sok tapasztalatod..lehet örülni is fog neki h tanítgathat ..;) 33f
2012. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Kikötözés? Pont egy kezdő kislánynak való. Tudod kinek való a kikötözés akinek már szexuálisan teljesen ki van égve. Neked nem egy ilyen kiéget férfi kell, hanem a romantikus, komoly, figyelmes fiatal férfi, aki nem tesz tönkre, nem okoz kiábrándulást a szexből. Egy kezdőnek annyira minden új és élvezhető, de nem ilyen kegyetlenkedések.
2012. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
a kikötözés épp nem kiégettségről tesz tanubizonyságot..tán inkább ellenkezőleg a fantázia szárnyalásáról ;) 33f
2012. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, az első remélem nagyon viccesnek érzi magát. Hahaha. :)

4-es: ahogy a következő válaszoló is írta, nem csak a kiégett embereket érdekelheti az ilyesmi... Szó sincs kegyetlenkedésről, a szexben meg szerintem nincs olyan, hogy csak bizonyos kor vagy bizonyos fokú "kiégettség" után vágyhat az ember különlegesebb dolgokra... Mindenki másra vágyik, van akinek az orál is sok, van aki pedig ilyeneket is kipróbálna. Én az utóbbi csoporthoz tartozom, ez van. Nem hiszem hogy naplót kéne vezetnem hogy ennyi meg ennyi élmény után vágyhatok csak extrább dolgokra is. (Nem durvákra!)

Kezdő vagyok, pont azért tettem ki a kérdést mert a legtöbben azt hiszik hogy ez egyenlő azzal, hogy megszeppent kislány vagyok. Nem vagyok lepedőakrobata ahogy írtam is, de szende kislány sem. Nem szeretnék neki csalódást okozni, elég fura helyzet ez (a korkülönbség miatt is), ezért kértem tanácsokat.

2012. aug. 10. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Add át magad, ne félj.
2012. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindegy hogy mit csinál Te közben pofozd folyamatosan! ha élvezi akkor minden sima!
2012. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!