Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a pasimmal, szakits...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a pasimmal, szakitsak, ha nagyon furán viselkedik és nem értem hogy mit is akar?

Figyelt kérdés
már 4 honapja járok a pasimal ö nagyon szeret én töbsör is már probáltam vele szakitani de vhogy mindig viszléptem ( sirt meg ienek) vhogy nem tuttam megteni! de folyton megbántom és ö ezt a fejemhez vágjeés ez érthetö de akkor miét nem hagyja h szakitsak vele?? mert én nem akarok miatta változni és ö inkább eltüri h bántsam minthogy elveszitsen !! és ezt igy nem érzem korektnek mert ez kihasználás részemröl nem?? mit tegyek??
2008. máj. 9. 11:19
 1/3 anonim válasza:

Ha nem érzed, hogy a kapcsolat neked jó, beszéld meg vele. Ha nem segít, szakíts.

Egyáltalán nem férfias magatartás sírással zsarolni a másik felet. (Egyik féltől sem szép az érzelmi zsarolás.)


Ja, és igyekezz helyesen írni, sokkal könnyebben olvasható!

2008. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy sír, egy eszköz arra, hogy visszatartson a lépésedtől! Igaza van az előttem szólónak, nem korrekt dolog zsarolni a másikat! Még szenvedhettek egymás mellett, de az nagyon nem fog jót tenni, mert akkor még csúnyább lehet az elválás! Magyarázd meg neki, hogy miért döntöttél így és hogy nem akarsz ezen változtatni, stb... Légy vele egyértelmű és őszinte! Ne hagyd, hogy hasson rád! Nekem úgy tűnik, hogy csak sajnálatból mész vissza hozzá, ami tényleg nem egy jó dolog sem neki, sem neked!
2008. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
El kell engednie... ez onzoseg a reszerol. Volt egy lany, akit nagyon-nagyon szerettem, de szakitott velem, mert ugyanigy nem erezte jol magat a kapcsolatban. En is sirtam akkor, de szigoruan csak a kocsiban miutan elmondta a mondokajat es lelepett. Elotte nem mutattam ki, mennyire osszetorte a szivemet. Nemcsak buszkesegbol: annyira szerettem, hogy nem akartam, hogy emiatt lelkifurdalasa legyen (es nyilvan azt se, hogy gyengenek lasson). A te pasidnak sem kene ezt tennie, ha igazan szeretne, es jot akarna neked, hagyna elmenni. Ezt akar meg is mondhatod neki.
2008. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!