Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen értetlen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen értetlen és akaratos a párom?

Figyelt kérdés

Valamit elmondok neki legalább 10x is, nem érti meg, csak azért is csinálja..

Van egy bátyám, csalódott a szerelemben, jelenleg nincs munkája, ki akar majd menni külföldre, szóval abszolút nincs senkire most szüksége..

Erre mikor beszélgetnek éppen, a párom elkezd neki csajokat mutogatni .. holott tudom, hogy ez a bátyámnak rosszul esik, nem teheti meg és nem is akar most csajozni! Ezt tiszteletben kellene tartani! Nem, a párom erőszakoskodik és még neki áll feljebb. Miért nem hallgat rám? Totál felidegesít, a bátyámat meg abszolút megbántja az ostoba viselkedésével! Mit nem lehet azon megérteni, hogy NEM!!!



2012. aug. 10. 14:49
 1/4 okoska31 ***** válasza:
és veled nem ilyen? ha igen, miért tűröd?
2012. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Velem is erőszakos, de sokszor engedek és az nem is zavar annyira. Ez zavar, mert jelen esetben a bátyóm padlón van, próbál felkelni, nagyon nem kell neki a jó tanács...

Más a két eset. A magamé nem fontos annyira.. és megértem, ha jót akar, de van egy határ, és tudom mi a jó a bátyámnak, nem Ő csináljon úgy mintha jobban tudná!

2012. aug. 10. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond meg neki érthetőbben, magyarázd el. Nem hiszem, hogy nem tudja egy emberi lény felfogni, ha valamit elmondanak neki tisztességesen.

Amúgy meg ne tűrd el, hogy akaratos legyen. Ne hunyj szemet ezek felett, mert egy idő után majd borul a bili és az egészet a nyakába zúdítod.

2012. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sok válasz el Tőle.. :/ Nagyon szeretem, de van egy határ..
2012. aug. 10. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!