Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy értetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy értetlen, rámenős fiúval? Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki "üldözi" a lányomat a szerelmével.Nem jártak együtt,csak msn-en beszélgettek,meg kétszer találkoztak,beszélgetni.A lányom nem biztatta semmivel,sőt,inkább közömbös vagy elutasító volt.A fiú állítja,hogy beleszeretett ,sőt,bebeszélte magának,hogy a lányom is szereti,pedig ez nem igaz!Nem érti meg,se szép szóval,se csúnyával,hogy nem kell,öngyilkossággal fenyegetőzik.Mintha nem értene magyarul!Fogalmam nincs,hogyan lehetne végre megértetni vele,hogy elég belőle??
2010. szept. 5. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Péklapát.
2010. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nem így van a történet, csak a lánya a saját javára fényezte a dolgokat...
2010. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd hagy legyen öngyilkos, legalább egy hülyével kevesebb.
2010. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Böse ***** válasza:
Beszélj a lányoddal hogy adjon egyértelmű jeleket, ha nem megy beszéljen a gyerekkel feketén-fehéren. Ha így se kopik le a gyerek (vagyis őrült) akkor az ő szüleivel kell beszélni, vagy a kislány apukája beszélgessen el vele. Szerintem.
2010. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért találkoztak kétszer? Egyszer is sok volt ezekszerint.

Szerintem ignorálni kéne, megszakítani vele minden kapcsolatot, bejövő leveleit a kukába irányítani, telefoncsörgésének haltátogást beállítani, nem venni fel, és messziről elkerülni.

Keményebb esetben rendőrséggel fenyegetni, aztán be is váltani, ha kell.

2010. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán a kedves hölgyemény lánya kicsit túloz a valóságon.
2010. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A lányom nem fényezi magát,nem szokása és nem is túloz,mivel ott voltam mellette,mikor msn-ezett és láttam,miket ír neki az a fiú.

Eleinte komoly gondolkodásúnak tűnt a fiú és jól kezdődött az ismerkedés,csak aztán túl sok lett a srácból,mikor egy este folyamán vagy 10-szer felhívta egymás után.Meg minden nap találkozni akart (nem egy városban laknak)és ha a lányomnak nem volt épp kedve,vagy ideje,akkor jött a sírás, meg a "haldoklás".Alapvetően kedves fiú lenne,meg látom rajta az igyekezetet,de erre már én is azt mondom,hogy sok.És megértem a lányom,hogy már idegesítő és kiábrándító számára.Ez a srác nagyon depis lehet,meg nem lehet a legjobb családi élete,ha ilyen túlérzékeny a lelki világa.És ez nem túl biztató.


Lányom arra gondolt,hogy letiltja msn-ről is.Az állandó telefoncsörgetésről már sikerült leszoktatnia.Én azt szeretném elérni,hogy ezzel a fiúval szépen meg lehessen értetni,hogy ebből nem lesz szerelem .Lehetőleg finomabb módon elengedni,hogy másfelé keresse a szerelmet magának.Nem szeretném,ha az lenne,hogy mikor tudatosul benne,hogy a lányom sosem fogja szeretni,akkor meg majd a haragjával üldözné.Ha nem muszáj,ne legyen köztük harag.Az ilyen tipúsú fiúktól mire lehet számítani?Hogyan érdemes velük viselkedni,mi a leg célravezetőbb?Szerintetek lehet normális az ilyen viselkedés?

2010. szept. 6. 08:08
 8/8 kuleszmulesz ***** válasza:
Nem normális az ilyen viselkedés, de szerintem ez nyilvánvaló! Ha a lányod tényleg semmi jelét nem adta annak, hogy ő is viszonozza ezt, akkor kicsit fanatikus a srác, vagy nagyon kétségbeesett, és próbál mindenbe kapaszkodni, valószínűleg szerelmes is. Egyszerű a válasz: Ha végkép nem hat a szép szó, akkor legyen vele bunkó és tirpák, de a leghatásosabb, ha büszkén közli vele, hogy van barátja, akivel nagyon boldog. Ez elég kiábrándító minden fiú számára....
2010. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!