Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek így van értelme? Harcolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van értelme? Harcoljak érte, vagy fogadjam el, hogy nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két hónapja járok. Már 6 éve ismer, úgyhogy tudja, hogy milyen vagyok mire vállalkozott. Én sokkal hevesebb intenzitású vagyok, ő pedig inkább nyugodtabb fajta. Próbálok én is megnyugodni mellette, és sokszor sikerül is szóval jó hatással van rám. Én vagyok az első barátnője, ezért eléggé nem tudj mi fán terem a párkapcsolat. Van,hogy nem beszélünk 3-4 napig, és nem zavaraja. Mostis ez volt, hogy három napig nem beszéltünk(nem vette fel, visszahívni nem tudott, mert nincs péze) és felhoztam, hogy ez nekem rosszul esik. Erre ő, hogy nem kér bocsánatot, meg nem alázkodik meg. Montam, hogy nem is kell, hogy megalázkojon, mert ne azért sajnálja mert valami rosszat csinált, hanem azért mert neki sem jó ha nem beszélünk, vagyis hiányzom neki, és azt sajnálja. De mire ezt kifejthettem volna, addigra ezerszer elmondta, hogy már ezen a kis dolgon réges rég továbbléphettem volna. De ekkor má az is zavart, hogy nem figyel rám nem csak az, hogy nem hiányzom neki. Ezután mondtam, hoogy nagyon keveset találkozunk, és, hogy megértem ha fáradt, mert 12 órázik. De ha igazán hiányoznék neki akkor nem lenne baj ha hulla fáradtan is de találkozunk. A vége az volt az egésznek, hogy elküldött haza hamarabbi busszal vagyis azután, hogy 1 hétig nem láttam 2 órát töltöttünk együtt, mert, hogy még dolga van hamarabb bemegy a melóhelyére stb. Megkérdeztem mikor találkozunk. Pénteken, úgy, hogy ma van péntek, vagyis egy hét múlva. Csodálatos! Hab a tortán, hogy jövő hét pénteken se kettesben találkunk, hanem még utánam szól, hogy vigyem el a többieket, akikkel lógni szoktunk (baráti körünk).

Úgy érzem, hogy nem érdemlem meg, hogy ezt csinálja velem, mert én mindent meg akarok adni neki, mert szeretem. Mindenki azt mondja, hogy vegyem kicsit lazábban, mert szegénynek kb fogalma sincs a kapcsolatokról mivel én vagyok az 1. barátnője. De ha ragaszkodsz valakihez, és szereted (ő azt mndja, hogy szeret engem) akkor nem akarsz sokszor vele lenni?

Lépjek ki a kapcsolatból ha már szenvedés, vagy az első kicsi problémánál nem szabad feladni? Egyáltalán én spilázom túl ezt az egészet, vagy csak nem is illünk össze a barátommal, met teljesen mások vagyunk, hogy járjunk?

Bocsi, hopgy ennyire nagyon hosszú lett. Ha valaki mágis elolvasta 1000000 köszönet!


2012. aug. 10. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ah... ott abba hagytam, hogy az első barátnője... Én nekem egyszer volt barátnőm, egy hétig, egy három évvel idősebb csaj, de előtte meg most is tudom mi fán terem egy párkapcsolat, és idősebb csajoknak adok tanácsot... -.-' Szóval az nem lényeg feltétlenül, hogy hányadik vagy. Szexnél sem.

Egyébként szerintem hagyd ott, ha ennyire nem törődöm, nem szeret igazán, vagy nem elég érett hozzá.

F/16

2012. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
(és mielőtt belekötnétek, hogy nem véletlenül szakított velem, tudtam az elején, hogy ő fog dobni, és a korkülönbség miatt... De tapasztalatszerzésnek jó volt, és egy kis színt vittem az életébe. De szégyelte, hogy ennyivel fiatalabb vagyok. Falusi nevelés xDD)
2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Am nem tudom. Most nem akarok offolni de olvasd el az én történetem. Hasolnítani fog a tiedhez, nem is kicsit.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nagyon is számít,hogy most első barátnő vagy sem.Nem vagyunk egyformák,de ahogy elolvastam ezt a levelet a páromra emlékeztet.Szintén én vagyok az első barátnője neki.Hasonlókat csinál,ahogy ez a srác.Én is nagyon sokat szenvedtem emiatt,hogy én vele szerettem volna lenni,ő inkább haverok,meg ha mentem hozzájuk 2 hét után akkor is elment inkább haverokkal meccset nézni,én meg náluk maradtam egyedül.Igazából, ezt magadban kell letisztáznod,van e elég erőd hogy otthagyd és esélyt adj magadnak,hogy majd egy szintén hasonló kaliberű srác jön mint te,vagy képes vagy ehhez alkalmazkodni.Én képes lettem alkalmazkodni.Nagyon sokáig törtem a fejem,hogy mit tudnék csinálni ami felnyitja a szemét és rájöttem,hogy egyszerű,Azt csináltam amit ő,nem értem rá,más fontosabb volt és ez feltűnt neki,majd egyre több időt akart velem tölteni vagy próbálj meg vele leülni beszélni.Elmész hozzá egy órahosszára,kicsinosítod magad(hogy észrevegye,mit veszítene) és mond el neki,hogy neked ez így nem jó,szereted azt is elhiszed,hogy ő szeret,de ha nem változtat egy kicsit akkor nem fog működni..Ha kérdez,hogy mi nem jó válaszolsz rá,de utána menj haza..Adj neki időt,mert ha azt mondja hogy jajj szeretlek,persze változtatok és te hiszel neki akkor ugyan semmit nem fog tanulni belőle..Hagy gondolkozzon el,hogy ez most komoly és van súlya ennek a dolognak.Igazából ennyit tudsz tenni és szerintem megnyugodgatsz ha 6 éve ismer téged és most együtt vagytok akkor tényleg szeret!!

2012. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az elején is tudtad, hogy milyen elfoglalt nem? Nem szórakozásból 12 órázik. Most képzeld el, nekem van olyan szerettem aki még rá is érne, csak olyan fajta aki szeret egyedül lenni. Örülnék neki ha 12 órázna és csak azért nam találkoznánk eleget...
2012. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Na most figyelj jól!

A mostani barátommal már jártam ezelőtt is(március).Már a 3.naptól idegesitett,hogy ugyanigy nem figyel rám stb.Rá 2 hónapra betelt a pohár.Elmondtam,hogy mi bajom van vele,meg hogy baromira leszar,de mondta a magáét,hogy ez nem igy van.Nem is vitatkoztam vele,mert tudtam,hogy úgyis azt fogja mondani.

Mig telt az idő,mi beszéltünk,de csak "baráti szinten".Próbáltam elfelejteni,azt is hittem,hogy elfelejtettem,de aztán rájöttem,hogy nem sikerült.

Kb. 3 héttel ezelőtt 1 nagyon érdekes vagy inkább furcsa dolog történt velem.Nem tudtam este elaludni,3-ig próbáltam elaludni esélytelenül.Végül forró vizet engedtem magamnak,hogy áztassam a seggem :DD ideges voltam,mert csak ő járt a fejembe és úgy döntöttem,neten keresztül anonimként irok egy üzit,hogy én még nem felejtettem el.De előb felléptem kontaktra és hoppá...tőle 1 üzi.Megnyit,elolvas O_o...LOL'egy számot küldött nekem és melléfűzte,hogy ezeken a szavakon ellehet gondolkodi,aztán chateltünk.Ezután nem tudom hány napra megint elkezdtünk chatelni és ott már mindenre fény derül.

Elmondta,hogy ő még mindig szeret.Aztán megint elkezdtünk járni és bevallotta,milyen hülye volt meg,hogy nem értékelt,nem figyelt rám...szóval ismerem jól és ilyet hallani tőle ó,dik O_o...de tényleg most minden jó.Akkor sose nem is mondta,hogy jól nézek ki,vagy kedves vagyok vagy hogy ez most nem igazánáll jól,most pedig olyan normális...

Úgy gondolom,szakitanotok kellene,egy kis időt hagyj neki és ha utána semmi,akkor hagyd a fenébe!Ha pedig tényleg van egy kis esze,átgondol mindent és lesz olyan ember,hogy elmondja milyen nagyot tévedt!:)

2012. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az első még mindenkinek bénázás... Én 13 éves voltam, amikor az első barátommal összejöttem, csak csók volt, szóval nem a mai "ribi kapcsolatok", de mindenen megsértődtem, féltékenykedtem, stb... Aztán szakítottunk, és rögtön tudtam, hogy egy másik kapcsolatban mit kell (és mit is csinálok) máshogy...


Az első ilyen tapasztalatszerzés mindenkinek szerintem, majd rájön, hogy mit nem engedhet meg magának, vagy mit igen, és ha szét is mentek, legközelebb ezeket már tudni fogja... Neked kell eldöntened, hogy próbálod-e gyúrni még kicsit, vagy hagyod...

2012. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat. szerintem leülök vele beszélni mert ennek így nem lesz érteme, ha nem ugyanazt akarjuk.
2012. aug. 10. 22:08
 9/15 A kérdező kommentje:
ige, én is attól félek, hogy majd összejön valami kiscssajjal aki ötig sem tud számolni és én addigra már "megtanítottam" neki, hogy mi hogyan van egy kapcsolatban. és akkor ezerszer azt kérdezem, hogy miért nem velem volt jó.
2012. aug. 10. 22:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Nem volt párkapcsolata, szóval nem is tudja mi az a szerelem meg naagy szeretet. De ha szeretne, nem bírná ki hogy ne beszéljetek ennyi ideig, és hogy ne találkozzatok sűrűn. Ugyanígy jártam a volt barátommal, a dolog végül odáig fajult hogy mindenféle indokokat talált ki hogy ne kelljen velem találkoznia, sőt lefeküdnie se. szóval ha rám hallgatsz, ez nem tapasztalat kérdése, ha szeretsz valakit nem ez a normális viselkedés. lépj ki mielőtt még jobban beleesel!
2012. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!