Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet elsülhet jól is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet elsülhet jól is? Tapasztalatok? Van értelme szünetet tartani, amíg rendbe teszem a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (párom), 2 éve. Eddig totálisan úgy éreztem, hogy még mindig szerelmes vagyok belé,mint az elején. Ez azonban pár nap alatt teljesen megváltozott,és már 1-2 hete így működik. Néha idegesít is,és van,hogy szívesebben lennék barátokkal,mint vele. Viszont ha nincs velem,akkor hiányzik.

Lehet, hogy köze van hozzá, hogy megismertem egy srácot közelebbről, és bár nem tetszik, de ahogy flörtölt velem rájöttem, hogy nekem hiányzik, hogy udvaroljanak, flörtöljenek velem, meg akarjanak hódítani. A barátomnak ezt mondtam is,de nem változik a helyzet.:(

Talán azért van,mert fiatal vagyok,és még nem éltem ki magam,kalandokra vágyom,és a barátom ezt nem adja meg nekem.

Az a gond,hogy magam sem tudom,mit akarok. Rendbe szeretném tenni a dolgokat a fejemben,de a barátom mindig velem van. Mondtam neki,hogy kevesebbet kéne együtt lennünk,de ha nincs velem,akkor hiányzik.

Sajnos már felmerült bennem a gondolat,hogy szünetet kéne tartani,hogy nem találkozunk egy ideig,találkozgatunk másokkal,és átgondoljuk a helyzetet,kiderül,hogy mennyire fontos a kapcsolatunk számunkra. Ő nagyon szeret,ezt tudom,de én az elmúlt pár napban elbizonytalanodtam.:(

Van olyan,hogy szünet után jobb lesz a kapcsolatunk? Vagy egy szünet csak rosszul sülhet el?? Főleg tapasztalatok érdekelnek.

19/L


2012. júl. 23. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy köze van hozzá, hogy megismertem egy srácot közelebbről, és bár nem tetszik, de ahogy flörtölt velem rájöttem, hogy nekem hiányzik, hogy udvaroljanak, flörtöljenek velem, meg akarjanak hódítani."


Szerintem már értelme nincs folytatni ezt a kapcsolatot.Ahol már ilyen szünetelések vannak az már nem jó jel.Inkább találkozzatok ritkábban de mondom szerintem felesleges folytatni

2012. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szünet akkor van ha veszekedés közbe, hírtelen felindulásból lelép valaki és idegességébe mondja hogy most szünet. Ha előre eldöntik akkor a kapcsolatnak vége.
2012. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem kell szünetnek nevezni. Úgy is lehet nevezni, h "ne találkozzunk egy kis ideig", vagy "kicsit ritkábban találkozzunk most". És így sokkal jobban hangzik. Én azt gondolom, sokat segítene, de félek, hogy kibukik rajta a párom, és nagyon megbántom. Pedig nem akarok szakítani, vele akarok lenni, csak rendbe kell tennem a fejemben is dolgokat.
2012. júl. 23. 01:38
 4/4 Jakoda Annamária válasza:
Nekem úgy tűnik ez egy se veled se nélküled kapcsolat. Próbáld ki nélküle és nyugodtan gondold át a dolgokat. Neked kell érezned és döntened, hogyan jobb neked?
2012. júl. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!