Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skorpió nő-skorpió férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skorpió nő-skorpió férfi szex. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Azt olvastam, h a skorpiók szenvedélyesek, jók az ágyban, és a párkapcsolatban nagyon fontos a sex. Ha párkapcsolatról van szó, sok lehet a vita két skorpió között, viszont ha csak sexről van szó, akkor maga a gyönyör :)
2010. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
76%

Skorpió lány vagyok, skorpió férfi az életem párja... már 5 éve! :) Sex. Fenomenális. De csak akkor sexel, ha minden porcikájával örömet tud okozni. Ha 100 %osan ott tud lenni, ha nem bele sem kezd.

Párkapcsolat... ha vita van, akkor az hangos, de eddig nálunk még nemvolt komoly. Ha komoly lenne, az biztos, hogy "vérre" menő lenne.

Érdekes a skorpió-skorpió kapcsolata.. mély érzelmek, bár kívülről felszínesnek tűnhet a folyamatos csípkelődés miatt.. de ezek csak a dominancia harcok, amit ált.-ban a férfi "nyer" meg, mert mi engedjük nekik ;) csak oda-oda szólunk, hogy tudja, "itt vagyok..." :)

Én eddig boldog vagyok, hiszen nem sértődik meg, nem hisztériázik.

1 dolog a gond. A féltéknység. Hiszen mindketten szeretünk flörtölni. A vérünkben van !

2010. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is skorpió vagyok,és a barátom is!!Borzasztó jó vele a szex!!!
2011. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Skorpió férfi mellé az ikrek nő a legharmonikusabb, néha unalmasan egyszerű z élet... furcsa de a skorpió férfi mellett (én is az vagyok) leggyakrabban egy ikrek nő kerül.. az exeim nagy része ikrek volt. de túl átlátszó mind, nyitott könyvek voltak, semmi intuició.. úgy manipuláltam mindet ahogy nem szégyeltem. minddel én szakitottam.

aztán jött egy skorpió nő... hát akkor leszakadt az ég. az elején rengeteg hatalmi harc volt de a szex mindig a top volt... aztán rájöttünk mi a titok, ő úgy csinál mint ha behódolna én meg úgy mint ha nem tudnám hogy próbálkozik... semmi nem szünt meg csak átalakult. 2év alatt kb 9x szakitottunk, ezalatt próbálkoztunk más felé de mindig visszavágyunk. és nem csak szex miatt. kell hogy ne kelljen magyarázkodni mit miért teszel... a skorpiók nagyon intuitívak, méregetősek.. gyakran előre tudják mit mond a másik mit fog tenni. mit kell mondani hogy sziven találjon... ez minden téren a maximum fokozat, némi kostolgatós résszel. megcsalni sosem csaltuk meg egymást csak amikor megdumáltuk hogy próbálkozunk másokkal is. de nem is lehetne mert ránézünk a másikra és nyitott könyv.

most nyugi van. nem szabad a lapokat kijátszani, érdekldést fenn kell tartani, a nőnek mindig a legszebbnek legérdekesebbnek kell lennie a férfiank (nekem) meg mindig a legkeményebbnek, egy percre sem "gyengülhetek" a kőkemény acél szerepből mert eltűnik a tisztelet és elkezd kostolgatni... a skorpió nőt mindig le kell nyűgözni, fel akar nézni a partnerére mert nagyon sokra van magával és "bárki" nem lehet mellette...

fontos hogy a skorpióknál nem játszik az aszcendens... én hiába vagyok skorpió, bak aszcendensel... simán átlát rajta és tudja hogy valójában semmi nincs bennem a bakokból :D holott ezt a környezetem rajta kivűl szentül hiszi :D

úgy hogy, ez a legjobb, és legrosszabb jegy ami van...

de egyszer egy okos ember azt mondta, hogy "aki nem kerül ellentmondásba önmagával, az inkább ne is gondolkozzon magasztos kérdéseken, csak élje az életét ahogy mások mondják neki"

2012. okt. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!