Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres az exem, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres az exem, ha ő szakított?

Figyelt kérdés

Két hónapja szakított velem a barátom 8 hónap után, az indok az volt, hogy "már nem érez olyat". Egy hónapig nem beszéltem vele, mert kellett a regenerálódás nekem. Majd ezután elérhető lettem facebook chaten és msnen is, levettem róla a tiltást. Először nem sokat beszéltünk, én nem kerestem őt, mert rosszul esett ez az egész, meg én lettem dobva...

Két hete viszont váratlanul kedves lett velem, ő ír rám szinte minden nap. Arról nincs szó, hogy udvarolgatna vagy valami, vagy ha ezt annak szánja, akkor nekem nem egyértelmű.

De nem tudom, hogy most csak unatkozik, vagy mi van vele? Csak ha unatkozik, akkor sem értem miért pont nekem ír, akit ugye kidobott, mert egyébként rengeteg ismerőse van, és a haverjaival is folyton chatel/msnezik.



2012. aug. 11. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem hagyd, az én exem is ezt csinálta, leszartam, biztos van egy kis szeretet vagy szexhiánya...:D


23/F

2012. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy lelkiismeret furdalása
2012. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Lelkifurdalásból minek? Nem értem.
2012. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért, mert a szakítással fájdalmat okozott neked, megbántott és jóvá akarja tenni azzal, hogy rád ír, érdeklődik, hogy mi van veled, jól vagy-e már stb.
2012. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És azzal mit old meg? Főleg, ha még érzek iránta valamit?

Bocsi, kérdező, hogy belerondítok a kérdésedbe, de nekem is ez volt most néhány napja.

2012. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es:Ez a lelkiismeret furdalás dolog szerintem az én esetemben nem valószínű, nem így közeledik a srác.

Igazából túlságosan nem agyalok ezen, csak tényleg nem látom benne a logikát. Én nem fogom keresni, aztán idővel úgyis kiderül, hogy milyen szándéka van.

5-ös: Semmi gond, hátha neked is segít valaki, ha okosat ír:)

2012. aug. 11. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert aki keres, az talál.
2012. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert attól még lehet hogy szeretné tartani veled a kapcsolatot vagy szeretne veled baráti szinten megmaradni. Már nem szerelmes beléd de még mindig kedvel mint havert vagy barátot. Azért írom mert én is így vagyok volt barátnőmmel. Beszélgetünk még meg elhülyéskedünk de már mindketten túlléptünk. :)
2012. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A lenyeg, hogy te mit akarsz? Tudsz, akarsz a baratja lenni? Ha nem, akkor kozold vele egyertelmuen. valoszinuleg hianyzol neki, de ez sajnos tenyleg nem egyertelmuen a jele semmi tobbnek. ha zavar, akkor mondd meg neki, ha nem, akkor valaszolj roviden es kiteroen...
2013. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!