Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet ebből tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

Azt hiszem kezdek beleszeretni egy srácba, pedig van barátom 4 éve... tudom szemétség, próbáltam magamban legyűrni ezt az érzést, de nem megy, szóval mindenképp szakítani fogok (nem a srác miatt, egyébként is érett már ez a dolog, viszont így már nagyon nem érzem korrektnek a helyzetet)

A sráccal pedig az a helyzet, hogy kb másfél évig reménytelenül szerelmes volt egy lányba, az utóbbi 1-2 hónapban kezdte magában lezárni a dolgot, de még nem sikerült neki teljesen gondolom.

Ha tegyük fel összejönnénk, lehetne ebből jó kapcsolat, vagy mindketten csak így vigasztalódnánk? Voltatok már ilyen helyzetben?


2012. aug. 11. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha kezdesz beleszeretni,akkor hajrá!! Vágj bele mindenképp! De minél gyorsabban szakíts a jelenlegivel!


Persze,hogy lehet ebből tartós kapcsolat,de csak ha ez a srác is így akarja,erről mit tudsz? Illetve ő mit tud erről? Sejti egyáltalán h te kapcsolatot tervezgetsz vele?

2012. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Ha 4 éve együtt vagy valakivel semmi esetre ne szakíts egy másik fiú miatt. Gondolom nem a semmiért vagytok együtt ilyen hosszú ideje. Ha vannak is problémák a másik srác iránt táplált érzéseid ezeket jobban felerősítik. Beszéld át a mostani pároddal a dolgokat, a sérelmeket, ha sehogy sem megy akkor lépjél. A másikat felejtsd el, sokra nem jutnátok 1-2 hónap alatt nem hinném, hogy teljesen le tudta zárni a dolgot.

Járt utat járatlanért soha el ne hagyj!!!!!

2012. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy sejti, hogy ezt tervezem, mivel a barátom miatt nem akartam semmilyen szinten se kavarni senkivel vagy bármilyen félreérthető helyzetbe keveredni. Viszont azt biztos tudja, hogy nagyon kedvelem, eléggé egy hullámhosszon vagyunk.

Abban viszont biztos vagyok, hogy összejönne velem.

2012. aug. 11. 13:57
 4/19 anonim ***** válasza:

A 2es válaszoló hülyeséget beszél!

Sajnálom,de így van!

Ha a szerelem elmúlik,és más iránt fellobban,akkor mindig az újabbat kell választani,és minél előbb. Ha nem vagy szerelmes a jelenlegi párodba,semmiképp se maradjatok együtt,mert lehet ,h ez így biztonságosabb,de boldog sose leszel,és előbb utóbb mindketten nagyon tönkremennétek. Ő abban,hogy te már nem úgy szereted. Te pedig,hogy mást szeretsz. Vess véget a jelenlegi kapcsolatodnak minél előbb!

2012. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, ez nem a srác miatt van, hogy ezen gondolkozok, egyszerűen sok a problémánk, és még fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy olyan életet éljek, ami nem nekem való, nagyon sok mindenben különbözünk, persze a dolgok nagy részén lehetne változtatni, és én az a típus vagyok aki elmondja, ha baja van. Ezeket a dolgokat már ezerszer átbeszéltük, amikor baja volt velem én mindig változtattam rajta, nagyon sok mindenről lemondtam érte, én nem vártam el tőle olyan nagy dolgokat, mint ő tőlem, olyan dolgok hiányoznak nekem, amiken mindenféle erőfeszítés nélkül lehetne változtatni. mindig azt mondta, hogy persze, most már minden más lesz, de nem, semmi se változik... a szakítás elkerülhetetlen úgy érzem, a sráctól függetlenül.
2012. aug. 11. 14:00
 6/19 anonim ***** válasza:
csupán egy kérdés hogy tudnál le élni egy életet valakivel?
2012. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Egy hosszú kapcsolatba sok minden belefér, boldogság, rózsaszín felhő, mélypont, hullámvölgy...stb. Jöhet egy 3. is, aki a lazaságával, izgalmasságával tönkre tehet mindent, az érzések ez iránt a személy iránt hamar elmúlhatnak, ami így fellángolásnak tekinthető. Ha ez elmúlik visszafogja sírni a volt barátját, aki ott állt mellette mindig, szerette, boldogok voltak!

Tudom mit beszélek, csak akkor cselekedj, ha tisztában vagy az érzéseiddel!!!

2012. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy honnan vagy abban olyan biztos,h összejönne veled?

2012. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De ezt így nem érzitek a részemről szemétségnek? Nagyon utálom ezért magam, hogy más tetszik, és az egy dolog, hogy még megpróbálhatom legyőzni ezt az érzést, de ez nem megy olyan könnyen, addig hogy nézzek a barátom szemébe? Nekem ez nem megy, és nagyon nem érzem korrektnek vele szemben. :(
2012. aug. 11. 14:06
 10/19 A kérdező kommentje:

21 vagyok.

Nagyon sok minden alapján biztos vagyok ebben, ezt most nem részletezném, de tényleg, ez tuti.

2012. aug. 11. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!