Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves nő és 42 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nő és 42 éves férfi. Működik a kapcsolat, de vajon meddig? Mit gondoltok? (Szóba jöhet akár az esküvő és a családalapítás is. )

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán,ha mindkét fél érett rá,millió ilyen példa van.gyerek,házasság sem gond.26/L
2012. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus típus vagyok.

De én is azt mondom, hogy ideig óráig biztos, hogy tökéletesen működhet ez a kapcsolat. De hosszútávon...persze kivételek mindig akadnak, de fogalmazzunk úgy, hogy az erősíti a szabályt.

2012. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el te még fiatal leszel amikor ő már rég öreg.

családalapitás: már ha most jönne a gyerek az apja öreg ember lenne mire a gyereke épp hogy eléri a fiatal felnőtt kort.


De ti tudjátok,hogy milyen a kapcsolatotok stb. :)

2012. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti tudjátok. Engem zavarna a nagy korkülönbség.
2012. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat!

Akkor szembesültem én is igazán ezzel a korkülönbség-dologgal ami köztünk van, amikor megláttam egy családot az utcán, két nagyon szép kislánnyal (nagyjából olyan 8, meg 3 évesek lehettek). Az anyuka olyan 40 éves lehetett, az apuka meg már volt vagy 55-60. Őszülő hajjal, ősz szakállal. A nagy szerelem ellenére is megijedtem egy kicsit. Nem tudom, hogy jó lenne-e akár nekünk, akár a gyerekeinknek. Nem lenne nekik ciki? Vagy ez természetes lenne, mert ebbe születnének? Vagy ti mit gondoltok?

2012. jún. 25. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Nekem 17 evvel idösebb a parom. 4 eve vagyunk eggyütt. Eddig nem volt korkülönbseg miatti problemank.

Regen edzesröl ismertem egy kislanyt, 8 eves volt akkor, a huga meg 6. Az edzö volt az apukajuk, hofeher haju es feher szakalu hapsi. Kb az 55-ön is tul lehetett mar, de fiatalos szellemü volt. Egyszer az egyik beszelgetesnel mondta a kislany hogy:"Apa 13 evvel idösebb anyanal."

Nekik nem volt furcsa.

Es van egy 53 eves kollegam is, akinek igy jönnek sorban a gyerekei:16L, 12F, 8L

S

2012. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
42%
Szereted és ő is szeret vajon??Nos én 20 éves vagyok és az előző idézőjeles párom is 42 volt..Aztán kiderült,hogy nem gondolta komolyan..Nem csak én voltam neki..Általában a 40es pasiknak csak azért jó 1 fiatal csaj,mert kívánatosak,szépek és naivak!!!!!!!!!!Persze bocsi,ha nem így van esetleg!De az én tapasztalatom szerint ez nem természetes...hogy egy 20 évessel komolyan gondolnák..
2012. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Magam a tény, hogy feltetted ezt a kérdést már eleve arra utal, hogy te sem érzed ezt az egészet 100%-osnak.

Nézd, pozitív és negatív példát mindig fogsz találni az életben. Lesznek, akik sokan hülyének néznek emiatt, de lesznek, akik nem. Neked kell érezned, hogy mit akarsz.


Nekem a szüleim elég "idősek", akkoriban a nők 25-körül szültek. Nagy botrány volt itt a városban, amikor kiderült, hogy anyukám 30 évesem velem teherbe esett. Apukám akkor volt 38.

És igen, éreztem az iskolában is, hogy az én szüleim "idősebbek", de soha nem éreztem cikinek. Volt, hogy apukámat a nagypapámnak nézték (elég öregecskén néz ki szegényke), de leszartam. Büszkén vallom, hogy ők a szüleim, mert tőlük nagyszerűbb embereket nem ismerek.


24/n

2012. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!