Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lányhoz hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lányhoz hány éves pasi az ideális?

Figyelt kérdés
szóval én ugy vettem észre h manapság a 15-16 éves srácok csak arra mennek..
2012. aug. 12. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy..bár a pasi egy babysitterek ritkák,de lehet 35 is..
2012. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

20 év alatti sráctól ne várj komoly kapcsolatot!


Kb 20 évesek valók hozzád. Azokkal a fiúkkal vagytok egy érettségi szinten. A korodbeliek még szűz kisfiúk, csak kamuznak,ha le is tagadják.

Én már csak tudom,20/F

2012. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig hozzád bizony csak és kizárólag a 15-16 éves fiúk illenek. Aki 20 fölött kikezd egy veled korú lánnyal, az elég éretlen. És te is nagyon éretlen vagy még, és ez így természetes. Ne akarj kiégett felnőtt lenni, aki elcseszte a szép kamaszkorát! meg ha ide ilyen kérdéseket kiírsz majd mennek szépen a privátok, a sok pedo pasitól...Figyelj oda magadra. Igen, a veled egykorú srácok is már szexelni akarnak,de ezt szépen felméred, és mérlegelsz. A nálad idősebbek is szexelni akarnak, és merőben mások az igényeik, amikhez te még gyerek vagy. Persze, hogy érdekel, de még nem vagy hozzá érett, nincs az a 15 éves, aki érett lenne a szexhez!
2012. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) és amugy nem 30 évesekre gondoltam, nkm még a 20 is sok lenne szerintem:')
2012. aug. 12. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Loki20F..ezt gondold át még egyszer ,,de ha akkor sem gondolsz mást,majd talán idővel rájössz.. a kapcsolatok túlnyomó többségében a pasi az idősebb..az a természetesebb..persze működhet fordítva is de ritkább.
2012. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"sosem sült még ki semmi jó abbol, hogy a pasi idősebb volt, mindig elválnak, ismerek 60 éveseket is akik elváltak és a férfi volt az idősebb"


ez mi? miféle általánosítás és honnan szedted az adatokat? A nagyszüleim között 7 év van. nagymamám 18 volt amikor megismerte nagypapámat. most nagymamám 75 éves és még mindig együtt vannak.

utálom az ilyen általánosítást, azért mert a környezetedben 3 példával alá tudod támasztani az igazad a nem biztos, hogy úgy van. Teljesen egyénfüggő és teljesen más minden egyes kapcsolat.

Na de nagyon elkanyarodtam a témától: Szóval szerintem ha 15 vagy akkor olyan 2-3 évvel idősebb fiút simán kereshetsz magadnak az teljesen ideális. A lányok agyilag is érettebbek és ez szerintem társadalmilag elfogadott tény. Ez a 2-3 év tényleg még ennyi, hogy van közös témátok és a baráti körök is könnyebben ki fognak jönni egymással , sőt könnyen lehet, hogy valamilyen mértékben esetleg egyezik is. De ez tényleg nagyon fiú függő. Van, hogy egy 16 éves fiú érettebb a másiknál. Szerintem amúgy meg ne kor alapján keress pasit. Az hülyeség... Nincs erre szabály. Ha véletlenül 19 éves akkor nem kell csak azért hagynod az egészet, mert először egy kicsit idősnek tűnik.

2012. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

33 éves. :-)



F/33

2012. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem a 20 éves még nem sok de annyi legyen a max.

Vagyis én így érzem :DD


15/L

2012. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!