Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen egy ideális férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen egy ideális férfi?

Figyelt kérdés

Külső, belső, pénz(?) ?

Akármilyen jó férfitulajdoságra kiváncsi vagyok.Mennyire számít a külső/belső, mik az arányok?



2012. júl. 16. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szeretem ha van stílusa és kilóg a sorból.Nem megy a tömeggel. A pénz egyáltalán nemszámít. különös ideál nincs. ha a belső jó, ami jóhumort kellő komolyságot tartalmaz és ha az állatsági szintje kicsit nemnagyon kisebb az enyémtől akkor nálam nyert ügye van. A mostani pasimnak nincs kockahasa nemjár gyúrni. Sőt. Még skinhead is :D
2012. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyen szerelmes belém őrülten,én meg ő belé.
2012. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég elmebeteg humorom van, és nagyon fontos, hogy a pasinak is hasonló humorérzéke legyen. Ez a legfontosabb. Utána jön az arc. Ha az is tetszik, akkor már nyert ügye van az illetőnek. :D Persze számít még a magasság, testsúly is, meg hogy ne legyen szemét alak. :) A pénz nem a legfontosabb, de előny, ha van egzisztenciája.
2012. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem fontos , hogy ne csak egyvalami érdekelje (pl csak a zene vagy csak a sport) hanem sportoljon is , de a zene is érdekelje és , hogy mindenhez hozzá tudjon szólni ne legyen buta. A külsőnél mindenkinek más az ideálja ( nekem a szőke haj ,kék szem ), és nem fontos , hogy gazdag legyen csak ne legyen lusta dolgozni :)
2012. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bámilyen stílus bejön, de amitől olvadok fekete haj, mosolygós arc. Agybajt tudok kapni a mostani Emo korszaktól. :) Szóval ha már lehet válogatni akkor a fiú legyen kicsit sportos. Ne legyen egy Body Builder, de egy kockahas azért mindig elfér. ;)Belső: Legyen vicces, kedves, tudjon komolyan gondolkozni. Ha úgy adódik szeresse a gyerekeket, a barátaimat és a szüleimet, de engem mindennél jobban. :)Írtam hogy moszolygós arc... egy ember legyen vidám. És egy laza kis mosoly álmaim férfiától rögtön olvadok. :D A szem és a mosoly ami mindent elárul. Szóval szerintem ilyen egy tökéletes férfi. Ja és a pénz kérdés. Lényegtelen. Ha szegény is, dologzzon próbáljon tenni azért, hogy érjen el valamit az életben. Ha otthon ül és nem tesz pénzéért akkor felejtős a kapcsolat.
2012. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A pénz nem fontos.

Belső:

Szeretem a furcsa fiúkat,és észrevettem magamon,h bejönnek a kockák.xD

A lényeg,h legyen hűséges,kedves,legyen közös témánk és irtózom a hülye,öntelt bunkóktól.

Külső:

-magasak jönnek be(175-190)

-haj:vörös kivételével,mindegy milyen színű (plusz pont,ha göndör:D),hosszúság is mindegy

-szem:mindegy milyen színű

-testalkat:ne legyen kövér,és izomagy se.

Egyébként nekem a legjobban a belső számít,tetszett már olyan fiú,aki nagyon eltért az ideálomtól,de a belsője viszont megragadt.

2012. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"tetszett már olyan fiú,aki nagyon eltért az ideálomtól,de a belsője viszont megragadt."

És jártál is vele?

2012. dec. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!