Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekülök betegesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülök betegesen a komoly kapcsolatok elől?

Figyelt kérdés
Egyszer volt egy szerelmi bánatom. Azóta komolyan menekülök a kapcsolatok elől. Helyette felszedek a diszkóba nőket, de nem boldogít. Emiatt lenne?
2012. aug. 10. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
fosol.
2012. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,valamivel fél évnél tovább tartott amíg eltűnt belőlem A LÁNY akit igazán megszerettem,azóta élvezem hogy nem kavarnak be az érzések.
2012. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aluggyá má ilyenkor! :D Há hol érzed te magad, a hídon túl, ki nem sza*ja le? :))))
2012. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idő kell annak, hogy elgyászolj egy kapcsolatot, bárhogyan is váltatok el egymástól. Szóval teljesen normális, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot, ne is akarj, mert úgyis az előzőt látnád még benne. Majd pár hónap, fél év múlva talán. Szóval még csak szerelmi bánat sem kell hozzá.
2012. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!