Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év korkülönbséggel működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbséggel működhet hosszútávra? Valakinek tapasztalata ilyen téren, ahol a fiú volt pár évvel idősebb?

Figyelt kérdés
16/L és 27/F
2012. aug. 13. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:

működhet!!! mi 5 éve vagyunk együtt :) a párom és köztem 9 van :) és én is fiatal voltam mikor összejöttünk, én 17 Ő 26 ;)



N22

2012. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen de nem ilyen korban, mert teljesen más élethelyzetben vagytok.
2012. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban nem valószínű.egy 22 éves meg egy 33 évesnél már igen. De egy 16 éves még a középiskolában ücsörög, barátnőzik, bulizik, a 29 éves meg dolgozik,jobb esetben egyedül tartja el magát.

Nem beszélve arról, hogy egy 29 éves baráti köre is, meg egy 16 évesé is teljesen más, így összejárkálni is elég nehéz.

Amúgy a párom nálam 5,5 évvel idősebb (csak),17 és 22 voltunk,mikor összejöttünk, már családunk van.

2012. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de a kérdező nem is említett 29-et...:O
2012. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
Miert ne mukodhetne. A szuleim kozott 10 ev korkulonbseg van. Az exem szulei kozott 12 volt. Probaljatok meg, de figyell arra, nehogy csak a zex miatt kellj neki.
2012. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Exbarátommal is 11 év volt köztünk. Én 23, ő 34. Pár hónapig teljesen jól működött a kapcsolat, aztán egy idő után olyan kezdett lenni, mintha az apám lenne. Irányítani akart, döntéseket akart hozni helyettem (persze elmagyarázta, hogy nekem az miért lenne jó, de elvárta, hogy úgy döntsek, mert ő jobban tudja, mert ő az idősebb és a tapasztaltabb).

Idegesítő volt...

2012. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!