Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindent elszúrtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindent elszúrtam?

Figyelt kérdés

Nemrég járni kezdtem egy látássérült fiúval, akivel nagyon jól kijövök imádom, szeretem, szóval a szokásos. De ma nem tudtam elmenni a találkozónkra amit ma voltam kénytelen lemondani, mert felfáztam és nagyon elindulni se tudtam az orvoshoz.(ez volt a második alkalom, hogy lemondtam akkor szintén azért, mert rosszul voltam.) Amikor beszéltem vele msnen írta, a jövőben nem fog szervezkedni, mert utálja és látszik nem csinálja jól. A legnagyobb baj az, hogy úgy érzem nagyon dühös és csalódott. (ő persze közben azt mondja erről szó sincs) Mondtam neki, most biztos nem akar majd velem találkozni ezek után, de ő mondta, ha van megint valami alternatív javaslat, akkor meghallgat. Most ugye nem szúrtam el semmit se? Még együtt lehetek vele ugye?

Teljesen megijedtem...

L/18


2012. aug. 13. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha érzi a viselkedésedből hogy szereted és nem csak kitaláció akkor hülye ha emiatt duzzog vagy ott hagy. Amint tudsz talizzatok és mond hogy hogy sajnálod hogy szarul voltál és hogy hogy hiányzott.
2012. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!