Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjak le erről a barátságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le erről a barátságról a barátom miatt?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon féltékeny típus, tök mindegy milyen sráccal találkozok, vagy kit említek meg, még semmit nem tud róla csak elhangzik egy név és máris...

4 éve vagyunk együtt, úgy érzem eddig többé-kevésbé igyekeztem ennek a dolognak megfelelni, de egy ideje elegem van ebből eléggé...

Közben jóban lettem egy sráccal (nem akarok tőle semmit, és ő se tőlem!), akivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk, ugyanolyan, mint én és úgy érzem, hogy szükségem van ilyen emberre, korábban még sose találkoztam ilyennel!

Szerintetek engednem kéne megint a nyomásnak és lemondani erről az egészről? Már elmondtam a barátomnak, hogy miért fontos ez a srác, dehát csak annyit szűrt le belőle, hogy biztos akar tőlem valamit, meg hogy ne legyek naiv, hogy csak haverkodni akar velem...

És ezen kívül arra nyilván nagyon féltékeny ha nélküle megyek valahova, arra viszont nem hajlandó, hogy találkozzon vele ő is, pedig annyiszor mondtam már!! Most akkor mit tegyek?


2012. aug. 13. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind2-en hülyék vagytok
2012. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagy hiba, ha hagyod, hogy ezt művelje a barátod. Szánalmas, hogy ezt műveli, már bocsi... Olyan rövid az élet, és olyan kevés ember van, akivel normálisan lehet beszélni, és igaz barát tud lenni... Te találtál ilyen embert, és ő elzárna a lehetőségtől, mert alaptalanul aggódik? Ez lenne a nagy szerelem?!
2012. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!