Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna-e titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna-e titeket, ha a párotok nehéz gyermekkora miatt képtelen lenne verbálisan kifejezni érzéseit irántatok?

Figyelt kérdés
És mit gondolnátok róla, ha fennáll ez a probléma, de nem tudjátok, hogy miért ilyen, mert nem mondja el?
2009. júl. 21. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
majd megnyílik. nem írtad mióta vagytok együtt de ne várd hogy a legbensőbb dolgait kiadja neked egy-két hónap után.
2009. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Voguelilias ***** válasza:
Elképzelhető, hogy hónapok elteltével zavarna, hogy abszolút semmi jelét nem látnám, hogy szeret. De ha esetleg némi kis morzsát is tudnék akkor valószínűleg megérteném a helyzetét és próbálnék neki segíteni valamilyen úton módon.
2009. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem, nálunk is pont ez a helyzet. Felfogtam, hogy ő ilyen, néha megnyílik de inkább nem. Nekem egyébként sem számítanak a szavak.
2009. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,tényleg nem ez számít...
2009. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21:59-asnak: Én lennék az a bizonyos ember. Élőben egyáltalán nem szoktam felvállalni, még a barátaim se tudják, csak szimplán furának tartanak.
2009. júl. 21. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:

énsem nyílok meg, kb senkinek sem. senkivel nem osztom meg a gondjaimat, bajaimat, problémáimat. társaságban viszont vidám vagyok, és vicces.

párkapcsolatban már nehezebb, mert ott szokás bensőségesen beszélni.

nekem az bevált, h annyit mondtam, h nekem ez nehezen megy, és idő kell hozzá. nemkell magyarázkodni, h miért.

2009. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem sajnos nagyon zavarna. Nekem meg arra van szükségem, hogy igenis érezzem, hogy szeret a másik.
2009. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha TÉNYLEG kimutatja, és tudom, hogy mi az oka, akkor nem zavar. Ha nem mondanád el az okát, vagy nem érezném, hogy megfelelően kimutatod szavak nélkül, azt hinném nem szeretsz.


De amúgy nekem még kimutatás mellett is szükségem van rá, hogy néha mondják nekem. A legtöbb nőnek szerintem kell, hogy a párja megdicsérje, elmondja neki, hogy fontos. Ha nem is gyakran, csak mondjuk havonta egyszer-kétszer..

2009. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem 10 lányból kb. 7-nek szüksége van rá. Mindegy ez semmin sem változtat, eztán sem fogok "lelkizni" magamról, főleg nem pár hónap után...
2009. júl. 22. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!