Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nekem amolyan az "igazinak" felel meg. Már folyamatosan bánt, megaláz, kínoz, adja az övön aluli ütéseket (verbálisan/írásban). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néha veszekszünk, mert már nem bírom tovább, de általában a nagy veszekedések után én kérek bocsánatot, szinte mindig, és meglepem valamivel. Ő sosem kér. Sosem érzi úgy, hogy Ő is hibás volt. Ha eltűnnék, sosem keresne... Én teszek a dolgokért, valahogy úgy kell elképzelni, hogy 95%-ban én teszek, 5%-ban Ő. Most olyanért vesztünk össze, amiben nekem volt igazam 100%ban. Mindenki látja ezt rajta kívül, de persze megint én vagyok a gonosz, a szemét, a szaar. Úgyhogy most nem kérek bocsánatot. És nem fogom keresni. Vajon keresni fog? Vagy ennyi volt mindennek és le fog fosni? Én mindennél jobban szeretem, de már teljesen elvesztettem régi önmagam. Nagyon sokat teszek érte, semmibe nézi, sőt, felháborítja...
2010. febr. 26. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szívlapát
2010. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ez neked igazi, akkor köss bikázó kábelt a heréidre és nyomj rá egy kis feszkót.
2010. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
enyhén papucs lettél mellette, nem tűnt fel az utóbbi időben hogy semmibe néz? már az alapján amit leírtál, én kapásból szakítottam volna vele.
2010. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen. Ez is zavar, hogy papucs lettem. Sosem voltam az. Megalázó.
2010. febr. 26. 21:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és tojd le a csajt. Ha keresni fog akkor ne de ne keresd. Én is itt hibáztam sokszor!
2010. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez rohattul nem éri meg barátom. Ha már az egyéniséged is kút akkor annak már annyi. Így ment tönkre szüleim házassága is, a legnagyobb hiba amit elkövethetsz az életben (a provident hitel mellett :D), az ha feladod önmagadat egy nőér. Erre a sok okos embert azt mondja: úgy válni eggyé hogy közben 2 maradjon.

Nem lesz egyszerű de meg kell szabadulni tőle:/

/fakultatív vélemény/

Sok kitartást hozzá!

DZx^x 16/f

2010. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát most megmondtam a magamét, elég durván, és ennyi. Belefáradtam.
2010. febr. 26. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy van ahogy mondod, akkor a legközelebbi hasonló esetnél küldd el a fenébe! Ha egész eddig nyeltél, akkor bizony nagyon meg fog lepődni, hogy a sarkadra álltál! A negatív helyzetekből igyekezzünk minél hamarabb kilépni! Vagy te úgy érzed, hogy van még ennek jövője? Annak, hogy mindig szivat és fádalmat okoz? Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el a lányt, mert egyre mélyebbre ásod magad és egyre rosszabb és rosszabb lesz a helyzet...
2010. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát 8 hónapja megy ez. Kb. 3-4 hónapja van ez a se ggfejkedés nála.
2010. febr. 26. 21:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Elmondom neked egy lány szemszögét is. Én is hasonló eset vagyok, mint a te barátnőd. Iszonyat sokat hisztizek, ütöm is a barátom (ne úgy értsétek hogy agyba-főbe verem, csak néha megbokszlom meg ilyesmi), nyafogok, akaratos vagyok. Összejöttünk, az elején jó volt minden, olyan rózsaszín köd... aztán elkezdtem én is ezt a bunkó, s.eggfej viselkedést. Ő nagyon sokáig tűrte, és ezért mindig is hálás leszek. Most leszünk ey évesek, és talán egy-két hónapja kezdett el benőni a fejem lágya, mondjuk így. Most jöttem rá, hogy becsülni kell, mert ő is érték... tudom, kicsit lassan, de boldogok vagyunk, boldogabbak is, mint valaha =)
2010. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!