Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, aki szerint működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki szerint működhet hosszútávon a fiú-lány barátság, ha van egyfajta testi vonzalom köztük?

Figyelt kérdés

Sokak szerint egyáltalán nem létezik fiú-lány barátság. Nos,ez egy örökös dilemma. Szerintem létezik,sok fiú barátom van,kiskorom óta a fiúkkal barátkozom,sokkal őszintébb barátságokat tudok velük kötni,és sokkal tovább tartanak,mint a lányokkal való barátságaim. Na de térjünk rá a tárgyra: van egy 2 éves párkapcsolatom (őt nem zavarja a fiúbarátaim,mert tudja,h lánybarátaim nincsenek,és világéletemben a fiúkkal voltam jóban,stb). A páromnak az egyik ismerőse(csapattársa) már jóideje látásból ismer,de általában észre sem vett. Egyik nap aztán gondolt egyet,és elkezdett közeledni felém,voltak poénos beszólásai hozzám,és folyton vigyorogva köszönt nekem,írt facebookon is,ott is jófej volt,voltak többértelmű jelzései,nem tudtam eldönteni,barátságot akarhat,vagy esetleg többet. Mivel folyton beszélgetést kezdeményezett velem,én nagyon megkedveltem,és szerettem volna kialakítani vele egy közelebbi barátságot,ám mikor elég közel került hozzám,akkor lelépett,és azóta levegőnek néz,ha összefutunk,nem is köszön. Úgy éreztem,megtaláltam a közös hangot vele,a legjobb barátomnak is el tudtam volna képzelni,erre hirtelen eltűnik.

A kölcsönös testi vonzalom meg volt köztünk,mivel voltak olyan beszólásai és kisebb "flörtölgetések" is voltak,amik persze csak poénkodásból csináltunk.

Igazából az érdekelne,hogy azért lépett-e le csak így,mert félt tőle,hogy több lesz barátságnál? Vagy többet akart barátságnál? Valami tippet tudtok adni? Vélemény?

19/L


2012. aug. 13. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl hosszú, bocs...Ha van testi vonzalom, hiába vagytok barátok akkor is lesz dugi...Max, mint barát a baráttal...xd
2012. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haverjára tekintettel lépett le. Úriember volt, legalábbis szerintem. Ha részéről van testi vonzalom is, de te még együtt vagy valakivel, akkor így teszi magával a kevésbé rosszat. Megpróbál elfelejteni, mert számára a barátságnak nincs értelme. Teljesen meg tudom érteni, és emelem a kalapom a srác előtt, így ismeretlenül is:)
2012. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamokka -val teljes mértékben egyetértek.
2012. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!