Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen tönkre tettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkre tettem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Van egy srác,legyen A a neve.Szóval Aval 10 éve ismerjük egymást,lassan 11 és kb 5 éve vagyunk legjobb baráok.Úgy egy 2 hónapja kezdtünk többek lenni.Ölelgetés,egymás ölébe ülés,puszik,intimebb témák.De nem volt semmi.Se csók,se semmi.Megtudtam,hogy szerelmes belém,de én nem akartam vele kapcsolatot,ezért vissza utasítottam.Összetörtem a szívét,de minden nap találkozunk,mert a szomszédom.De teljesen eltávolodtunk,csak köszön és ennyi.Kb hozzám se szól.


Szerintetek lehetünk még valaha olyan jóban,mint akkor?Hogy kerüljek közelebb hozzá? L/17.



2012. aug. 13. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért utasítottad el? Miért nem akartál vele kapcsolatot? A leírtjaidban ott a válasz: összetörted a szívét ---> nem szól hozzád


Nem hinném, hogy lehetnétek ugyanolyan jóban.

2012. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem lesztek már olyan jó barátok. Ez van. Mi srácok sajnos ilyenek vagyunk. Barátok még lehettek,feltéve ha ő is akarja,de elég nehéz lesz neki. Ő többet fog érezni mint barátság és ez szinte olyan mint egy lassan lő méreg neki,mert nem lesz semmi komolyabb köztetek.
2012. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért nem jöttem össze vele,mert én is szerelmes voltam belé,csak akkor ő nem és most már kiszerettem.és anyám is ellenezné.
2012. aug. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!