Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy barátság hosszútá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy barátság hosszútávon ha az egyik fél szerelmes a másikba?

Figyelt kérdés
Én (20/F) szerelmes vagyok a munkatársamba (20/L) ő ezzel tisztában van, 2x is lepattintott de azt mondja h nem zavarja és szeretné ha barátok lennénk, nem csak munkatársak. Néha úgy érzem, hogy amikor tud egyből lekoptat (mindig is paranoid voltam ilyen téren, gyerekkori problémák vannak a háttérben, ha valami nem úgy jön össze ahogy tervezem, mindig arra gondolok, hogy engem utálnak és nem szívesen vannak velem, csak a szemembe kedveskednek) de a legtöbbször nagyon fain velem. Nem tudom mit higgyek.
2009. nov. 24. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Ha az egyikőtök szerelmes a másikba,akkor mindig többet akar majd puszta barátságnál,mondjuk nincs is ezzel baj..De hogy ebből szimpla barátság nem lesz,az tuti.
2009. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lehet h egy idő után elmúlik a szerelem és csak szimplán szeretni fogom ahogy egy barátot illik?
2009. nov. 24. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem működhet.

Ha csak az egyik fél szerelmes, a másik meg csak barátságot akar, abból összeveszés lesz.

A szerelem mindenképpen megöli a barátságot.

2009. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelmű NEM!!!!
2009. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thedani ***** válasza:

Pont ezért nem szabad munkatársal kavarni, mert ha nem jön össze akkor ez lesz belőle. Amíg nem szeretsz ki belőle addig nem lehettek barátok, mert ez is olyan mint a szerelem, mindkettőtöknek benne kell lennie és se többet se kevesebbet nem akarhattok. És ez a legyünk barátok is egy ultimátum, csak így bírt lerázni békésen, hogy ne haragudj, de ős sem biztos akarja ezt a barát dolgot. Szóval szeress bele másba, de attól még valószínűleg azért marad köztetek egy kis szexuális izé, sajnos.

21\F

V.Dániel

2009. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többször rákérdeztem, hogy biztos akar-e barátkozni vagy maradjon meg köztünk egy egészséges munkatársi viszony. Azt is mondtam már, h nem kell olyan dolgokat mondania amit nem gondol komolyan csak mert nem akar megbántani, azt mondta h komoly dolgokban nem hazudik, mert az nem jó senkinek. Ha egyszerű lenne a helyzet nem kérdeznék, de már tényleg nem tudom mit higgyek. Azt mondta, volt már ilyen helyzetben és azzal az illetővel is megmaradtak barátok.
2009. nov. 24. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, én is hasonló cipőben járok. Meleg fiúként összebarátkoztam egy heteró sráccal, majd beleszerettem. Fél évig szenvedtem, aztán megírtam neki mindent, és javasoltam, hogy ne találkozzunk többet. Nem fogadta el, azt akarta, hogy maradjunk barátok. Végül ebben megegyeztünk. Ez volt cca. 6 éve. Azóta is barátok vagyunk, sokmindent köszönhetünk egymásnak, jót és rosszat egyaránt. Nem volt egyszerű, de kitartunk.


Tehát szerintem működhet a dolog, de nem könnyű, sok a lehetőség súrlódásra, félreértésre. Ha van/lesz valaki más az életedben, akkor könnyebbé válik.

2009. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!