Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van meg olyan rajtam kivül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg olyan rajtam kivül, aki nem szeret csokolozni?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb oka, az eddigiek sem voltak rosszak, csak egyszerüen nem tartom annyira fontosnak. De megis mitöl lehet ez?

2012. aug. 14. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes akkor tényleg nem izgat annyira a dolog
2012. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az voltam (elözö kapcsolat), de en többre ertekeltem, ha pl. odabujt hozzam, ereztem a közelseget, ilyenek.
2012. aug. 14. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok.
2012. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm se :/

elég zavaró...

2012. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szeretek...főleg az elmúlt években. A páromat imádom, de rosszul csókol. Csupa nyál vagyok utána. Már próbáltam neki megmutatni, hogy én hogyan szeretném, de nem esett neki le a dolog, igy inkább hanyagolom az ügyet...
2012. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én szeretek... emiatt dobtam a partnert mert állig nyálas lettem...
2012. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek túlzottan.Nincs köze a szerelemhez,vagy a csók minõségéhez,csak értelmetlen.Üdv 19/f
2012. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se szeretem!
2012. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!