Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz vagyok hogy még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok hogy még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

15 vagyok. a környezetemben rengeteg embernek volt már, van barátja, barátnője. Sok barátom van de egyik se olyan akivel összejönnék. sok-sok oszt társam olyan mint egy ribanc (elnézést a kifejezésért) egyszerre 5 barátjuk van, folyamatosan rázzák magukat és kivágott ruhákba járnak.. egyértelmű h az összes pasi őket nézi meg kell nekik meg minden:/ nem vagyok csúnya..de nem mutogatom magam..


Ciki hogy nem vagyok ilyen?

és gáz h ilyen idősen nem volt még barátom?



2012. jún. 13. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem se volt még, pedig kevesebb mint egy hónap múlva leszek 16. nem ciki. akkor legyen kapcsolatod, amikor készen állsz rá, és tényleg szeretnéd.
2012. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nekem van ilyen baratnom, és senki nem tartja cikinek (csak a ribik, de azzal nem kell törődni)
2012. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem az
2012. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15 évesen nem gáz, nyugodj meg. Van időd, bőven. Lesz.
2012. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az gáz, hogy azt gondolod, hogy ez gáz!
2012. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a tesóm lassan a 3. x-et tölti és még nem volt csaja, get over it!
2012. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gz, én 20 vagyok, és nekem se volt:S Majd minden eljön az idejében.... Szerintem 15 évesen még ne ezzel foglalkozz, majd 17évesen térj vissza erre a témára.
2012. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én meg 19 vagyok és nem volt barátnőm
2012. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz, én 17 éves voltam amikor lett először barátom...vagyis majdnem 18, 2 hónap híján...szóval ne aggódj, nem vagy gáz!!!:)))

19L

2012. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki,sőt az lenne a normális,ha 15 évesen nem kurvulnának el a lányok és nem b.sznának mindenkivel.

hosszabb távon ennek csak ők isszák meg a levét mert mire 20 évesek lesznek úgy kiélik magukat,hogy megcsúnyulnak és nem lesz normális pasijuk sosem mert az ilyeneket csak megbaszni akarják aztán nem beszélve a tinik abortuszairól amire sokan rendszeresen járnak mert felelősségtudat meg IQ nuku csak hűde jó csaj vagyok feelingjük van.

nekem az első barátom 17 évesen volt de még vele sem feküdtem le,pedig én sem vagyok ronda .4 hónapig voltunk együtt megcsalt és innentől kezdve nem érdekelt.

aztán pár hónap múlva megismertem a mostani barátom és vele vagyok már majdnem 2,5 éve.

nem fogsz lemaradni semmiről,hidd el.

2012. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!