Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább, de nagyon féltem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé mélypontra került a kapcsolatunk barátnőmmel és lehet hogy már nem akarok többet küzdeni, sajnos nagyon belefáradtam. Barátnőm viszont úgy érzi, hogy ezt még helyre lehet hozni, iszonyatosan szeret, kötődik hozzám.

Viszont ha szakítanék vele, nagyon féltem őt, nehogy valami butaságot csináljon.

Sajnálatból nem akarok vele lenni, de nagyon aggódom érte. Mit csináljak?

3 éve együtt


2012. aug. 14. 14:39
 1/3 okoska31 ***** válasza:

ezek szerint a Te részedről került mélypontra.

Vagy barátnőd csak akkor szeret, ha már szétmenőben vagytok?


mi akar lenni a szakítás oka? megcsalt? (mondjuk akkor páros lábbal).


egyébként felnőtt nő - ha tisztességes vagy, azaz személyesen mondod el, és az igazat, hogy miért (ha van más, azt spec. ne valld be...) akkor nem hiszem, hogy ne tudná túltenni magát rajtad.

2012. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. Annyi az egész, hogy túl sokszor tűrtem el dolgokat, nagyon sokszor hamarabb járt a szája, mint hogy átgondolta volna a szavai súlyosságát. Többször kértem, figyelmeztettem. És pár nappal ezelőtt telt be a pohár nálam. Ezeket elmondtam neki őszintén, beszéltünk róla tegnap este. És nem értem, hogy miért ilyenkor jön rá, hogy hibázott, amikor már lehet, hogy késő?:S
2012. aug. 14. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki olyankor jött rá. Ha jól értem végleg kiábrándultál belőle, és már nem szereted. Akkor meg ne raboljátok egymás idejét tovább szerintem. Ha nem olyan a kapcsolatod, hogy el tudod képzelni 10 év távlatában, akkor csak az idődet pocsékolod.
2012. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!