Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek azert h a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azert h a baratom higgyen nekem a multunk eleg zavaros hazudtam neki de mar oszinte vagyok es odaig jutottunk hogy mar egyaltalan semmit nem hisz nekem en nagyon szeretem ot es nem akarom elvesziteni de ez igy nem mehet tovabb mit tegyek?

Figyelt kérdés
masik dolog amugy mindent megteszek neki azt teszem amit mondd nem megyek sehova masokkal nem beszelek mindenhol tujda a kodom es mar teljesen tanacstalan vagyok nem tudom mit tehetnek hogy higyen nekem pedig rengeteget gondolkoztam mar ezen

2012. aug. 14. 09:22
1 2
 1/14 Kleo25 ***** válasza:
Nagyon hosszú idő az amikor vissza tudod nyerni a bizalmát, amiket leírtál annál igazán többet már nagyon nem tudsz tenni. De ha ez nem működik így akkor ne erőltesd, mert annak semmi értelme.
2012. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem eroltetes mert o is akarja de nem tudom mit tehetnek annyira felek hogy elveszitem...volt egy idore elkerultunk egymastol es kerdezett arrol az idoszakrol en hazudtam mert feltem hogy ujra elveszitem ez miatt mar egyaltalan nem hisz nekem bar kiderult az igazsag megsem valtozott semmi csak roszabb let hogy hazudtam....
2012. aug. 14. 09:27
 3/14 anonim ***** válasza:

,?,,,.,,

,,-d,,,,gy,.

2012. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Írj helyesen és tagold a szöveget rendesen! Értelmezhetetlen amit írtál!
2012. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kár tenni bármit is, már rég elveszítetted. Lehetsz vele még hónapokat, éveket úgysem maradtok együtt, és nem is lesztek boldogok... Persze ne legyen igazam.
2012. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hanariko ***** válasza:

sztm azért mert hazudtál neki, nem kéne hogy ő irányítsa az életed ("mindent megteszek neki azt teszem amit mondd nem megyek sehova masokkal nem beszelek mindenhol tujda a kodom")

érthető hogy nem bízik benned (bár attól is függ miben hazudtál neki) de ez akkor sem jogosítja föl arra hogy így megszabjon neked mindent.

Bár ahogy látom, te ilyen pincsi üzemmódba nyomod.

2012. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nyugodtan iranyithatja nem erdekel csak ne hagyjon el nekem o az eletem nelkule nem elet az elet
2012. aug. 14. 10:23
 8/14 Hanariko ***** válasza:
betegesen függesz tőle ez nem egészséges. Jogod van neked is az életedhez... szerintem menj pszichológushoz.
2012. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez teny hogy fuggok tole :P olyan mint a drog.... :| es a psciholugusos ize meg nem segitett mert mar voltam miatta es ck ugymondd "segitett tullepni rajta" de az sem volt semmire jo csak ot bantottam meg vele :|
2012. aug. 14. 13:05
 10/14 Hanariko ***** válasza:
remélem legalább úgy kötődsz hozzá hogy közben megcsal meg átver... :S
2012. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!