Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a csajozási módszert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a csajozási módszert nem értem :S? részletek lent

Figyelt kérdés
16éves vagyok, voltam már pár házibuliba és van 1-2 haverom akik úgy jöttek össze egy lánnyal hogy buliba odamentek hozzájuk, 5-6 vagy 10percet beszélgettek és aztán csókolóztak. Ezt nem értem, ez a buli "varázsa" vagy mit mondhatnak nekik? kíváncsiskodni meg nem szeretnék.valahogy cikinek tartom ha elkezdeném őket faggatni hogy mit mondtak..stb.

2012. aug. 14. 17:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Erre én sem tudom a választ, annyit mondhatok, hogy nem vagy eygedül.
2012. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
odatámolyogsz hozzá részegen félhomályba,megkérdezed szia hogy hívnak?meg hát!és ennyi :D
2012. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én se értem
2012. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
pia csodákra képes...van aki ha másnap józanul meglátja az illetőt és bejön neki, akkor együtt maradnak...és van aki másnap meglátja józanul és nem jön be neki, akkor a piára fogja és mennek a saját útjukra...;)
2012. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kleo25 ***** válasza:
100%
Az alkohol mindenkit széppé tesz.
2012. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az alkohol az oka, ittasan még ha nem is részeg, csak érzi, hogy van benne, akkor sokkal bátrabb...ennyi az egész :)
2012. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
alkohol egyrészt, meg azért tényleg nem olyan nagyon nehéz csak ugy lekapni egy lányt. semmi extra. Én 22 éves koromig egyszer sem smároltam igy bulikban, aztán gondoltam egyet és megtanultam...mostmár nem okoz tul nagy megeröltetést összehozni egy ilyet...mondjuk mások 18 évesen eljutna kerre a szintre.
2012. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

könnyű.

odamegy a csajhoz, megkérdezi a nevét, utána meg valami ilyen sablonszöveg jön hogy: ugye milyen jó/sz@r ez a buli? aztán egy bók: tetszik a szemed/szád etc. és aztán fogja és lekapja.

én még nem láttam csajt aki tiltakozott volna ha már be van csípve és tűrhető a pasi.

voltam ilyen "szenvedő" alany. hogy a balhét elkerüljem meg ne csináljak magamból h.lyét hogy ellököm magamtól vagy pofonvágom, elviseltem a csókot, utána mosolyogva közöltem hogy bocsi nagyon kell pisilnem/a barátnőm hív hogy vészhelyzet van - és leléptem.

sok lány ilyenkor nem mer balhézni főleg ha valami izomagy csinálja ezt. így marad az ügyes trükközés.

valaki még a szexbe is belemegy, de ezeknek általában úgyis leépítés a vége szóval az ilyentől sokat nem kell várni.

2012. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell túl ragozni a dolgot, én régebben olyan fa.szságokat nyomtam a csajoknak, h el se hiszem, de valahogy arra a kérdésre, h gyere igyunk valamit mindig jöttek:)

Spontán voltam meg nagyon laza, inkább közvetlen.

2012. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az lol, hogy az izomagyaktól elviselik a smárt:D


mondjuk én inkább egy kis levakarhatatlan vakarcs vagyok, tölem is elviselik.

2012. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!