Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben gáz plüsst venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben gáz plüsst venni a barátomnak? Vagy ez mindenhogyan gáz? (Leginkább fiúk válaszát várom, részletek lent. )

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hete vagyunk együtt, és jövőhéten szülinapja. Nem tudtam semmit kitalálni hogy mivel lepjem meg, mivel semmi iránt nem rajong olyan szinten. (pl egy együttesért, vagy sapkáért, semmiért sem..) Egyik haverom azt ajánlotta hogy vegyek neki plüsst és fújjam be azzal a parfümmel amit most használok. Ezt azért a fiúk általában értékelik. És rájöttem, hogy talán ez nem is rossz ötlet mert a barátom mindig azzal nyaggat, hogy este nagyon hiányzok neki és úgy megölelgetne. Gondoltam ott lesz neki a plüss az illatommal.

Fiúk ti örülnétek ilyen ajándéknak? Ha nem, mit ajánlanátok?


Előre is köszi!

16/L



2012. júl. 15. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de ez igazából a fiútól függ. Az én barátom aranyosnak tartaná és kirakná a polcára a plüsst, de szerintem igazából azt gondolná, hogy "most ezzel mit csináljak?" :D

Én inkább valami más, kisebb dolgot vennék neki (4 hét után még ne költs nagy összeget).

Másrészt viszont vannak fiúk akik esténként tényleg szívesen ölelgetnének olyan plüsst amiknek barátnő-illatuk van, szóval ha a te barátod ilyen típus, akkor tényleg örülni fog neki.

2012. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem úgy vettem észre, hogy a barátom kedveli az aranyos dolgokat. Például megyünk az utcán és meglát egy aranyos kutyát, vagy egy kisbabát, akkor mindig mondja hogy milyen aranyos. Vannak hörcsögeim, és mikor a barátom idejön mindig a kezébe veszi és majd meg eszi őket.. De hogy pont ennek örülne-e, azt nem tudom.
2012. júl. 15. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Hmm akkor mit szólnál esetleg, ha egy hörcsög-plüsst vennél neki? :D Így mégsem csak egy tucatplüss lenne, hanem kicsit személyes is, mert a hörcsögről rád emlékezne (és persze be is fújhatod a parfümmel). Amúgy így belegondolva 4 hét után szerintem jó a plüss, biztos ő sem számít nagyobb ajándékra.


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, ez egy még jobb ötlet! Nagyon szépen köszönöm, és ezek a plüssök szörnyen édesek. :DDDD
2012. júl. 15. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Ari vagy és egy kicsit naiv is. :)

Nem jó ötlet a felvetésed. Inkább vegyél neki valamilyen férfiasabb dolgot, vagy saját magaddal ajándékozd meg. Valamilyen erotikus játékkal. Lefeküdtetek már?

2012. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Édes dolog,szerintem örülni fog neki,főleg ha hörcsög lesz a plüss:D
2012. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog örülni neki! Figyelj, fordított esetben oké lenne! Mert te biztosan örülnél neki, ha ilyen ajándékot kapnál! De a pasik nem lány lelkűek! Ők inkább punci szagú használt tangát akarnak, nem parfüm illatú gyerekes plüsst! Kapizsgálod már???!!!
2012. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én plüssmacit adtam a barátomnak a ballagására, és nagyon örült neki. Azóta is azzal alszik. :)

A barátom 19 éves, én 18 vagyok

2012. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!