Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te melyiket választanád és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés

Adott két nő és nem tudok dönteni közöttük.


1. Szép, dekoratív, kevésbé okos, viszont szeretni nagyon tud. Münchenben lakik. Még sose találkoztam vele, csak fényképeken láttam és interneten keresztül beszélgettünk.


2. Kicsit teltebb, viszont nagyon okos, megértő. Kicsit félénk és túl sokat aggódó típus. Jó anyagi körülmények között él, jó állása van. Rengetegszer beszélgettünk skype-on face to face és imádom a hangját, mindenét. A gond csak annyi, h a tengeren túl él, Los Angelesben. Viszont ősszel el akar jönni hozzám Magyarországra és már alig várja, h én is kimenjek ő hozzá.


Az angolom erősebb, mint a német tudásom, bár a német lánnyal is meg tudom magam értetni. :) Amilyen hamar lehet, dobbantanék Magyarországról, csak egyelőre még nem tudom melyiket válasszam, mert mind a kettő vár és természetesen egymásról nem tudnak. :D


Ez a két alternatíva van, harmadikat ne is ajánljatok!


Értelmes válaszokat várok!


25/F



2012. aug. 15. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
igen, elsőkörben nem hisszük el hogy érted a pin_k nemzetközi szinten rajonganak. legalábbis szop_tnak. másdoszor, ha én meg még 20 másik ember azt mondjuk a náci kurv_t válaszd, de te az amerikai dagadt muff felé hajlasz akkor mi van? egyébként amerika faintos hely, meg elég messze is van, úgyhogy már ma léphetnél is! csá
2012. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, h nemzetközi szinten rajonganának értem a nők. :) Pusztán ez a két nő olyan kedves velem, mint még egy magyar sem volt sohasem.
2012. aug. 15. 08:53
 3/13 anonim ***** válasza:
'Rengetegszer beszélgettünk skype-on face to face és imádom a hangját, mindenét.' szerintem ezzel meg is van válaszolva a kérdés. a 2.
2012. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
dobj fel egy érmét és amelyikhez húz a szíved úgyis azt akarod majd hogy legyen.
2012. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, az amcsit imádom, és segítene boldogulni Amerikában ha kimennék, de a másik csajszi szexibb és nőiesebb a fényképek alapján. Ha más nem akkor az élő találkozás utáni benyomások alapján döntök, vagy csak szimplán, amelyiknek nagyobb a melle. :D
2012. aug. 15. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyobb a melle? szánalmas..
2012. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó biztos egy kis mellű lány üzenete volt. :)
2012. aug. 15. 09:59
 8/13 okoska31 ***** válasza:

és csodálkozunk, hogy ott tart a világ, ahol tart...


komolyan, 25 évesen az még Neked dilemma, pláne, hogy új életet akarsz kezdeni, hogy a müncheni csajnak nagyobbak a csöcsei?


And if you speak English more fluently than German, what keeps you from USA away? Come on man, women come and go.

2012. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 okoska31 ***** válasza:

Ja, én 32 vagyok és férfi.


úgyhogy nem biztos, hogy egy kis mellű lány üzenete volt az utolsó.


De, ha neked az a legfontosabb, hogy jó nagy csöcse legyen, akkor menjél a németekhez.

csak aztán ne segélyt kérjél itthon, mert nyelvtudás hiányában max. mosogatni vennének fel.

2012. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor csak ennyit kívánnék neked, léphetsz is a jenkikhez, köcsög.

d [link]

2012. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!