Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Fél éve párkapcsolatom van. Minden szép és jó,egy akadálya van a dolognak,hogy úgy érzem szeretem még a volt barátomat is,akivel 4 évig együtt voltunk. A volt barátom velem egy idős,21éves,helyes,párszor átvágott (de ennek ellenére,nemtudom miért de szeretem még mindig) és ami még rossz,hogy jehova. A mostani barátom tőlem 14évvel idősebb,komoly,érett,megbízható srác. Mindkettőt szeretem,mindkettővel egy faluban élek és úgy érzem megbolondulok. Itt élek együtt a párommal,de az exemre is gondolok,mert folyamat írogat és hív,h még szeret engem. Kit választanátok a helyemben?
2012. aug. 1. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te előbb-utóbb két szék közé fogsz esni...


Minden harmadik nő egyedül neveli a gyermekét,pont az ilyen esetek miatt.

2012. aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom... De nemtudok dönteni,hogy kit válasszak....a szívemre,vagy az eszemre hallgassak...
2012. aug. 1. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Átvágott? Hát milyen jehovás az ilyen?! XD


Viccet félretéve..helyetted nem dönthet senki,hiszen csak te ismered mindkét tagot..

Nyílván az idősebb fickó adja meg neked az anyagi biztonságot,a volt pasidhoz pedig lelkileg kötődsz jobban.


Am hosszútávon szerintem nem fogtok működni a mostanival,mert hozzád ő már túl komoly..Más az értékrendje,gondolom a családalapításon rugózik az agya,hiszen nála már lassan a "b"oldal forog.

Fiatal vagy te még ehhez.

2012. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,az nem gond,ha túl komoly,mert én se vok egy bulizós fajta...csak nemtudok csak a mostanira kponcentrálni,mert a régi még él bennem....holott szeretem a mostanit is...áááááh :s
2012. aug. 1. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy 3. valakit.A mostani barátod már túl koros...

Ha meg a jehovával jössz össze és később gyereketek lesz, ne csodálkozzál rajta, hogy a gyerek "nem tudja" mi a karácsony meg az ünnepek.Persze, ha sz@rik a vallására akkor nem számít.

2012. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az exed dobott téged, ugye?
2012. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!