Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm olyan izgatottan várja a jövőhét pénteket (1.5 hóbap után ezen a napon fogunk találkozni újra mert külföldön voltam), hogy szinte fél napokat átalszik csak azért hogy mennyen az idő? és emiatt naponta max 2-3 órát beszélünk?

2012. aug. 15. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én lehet, hogy félnék hazamenni!
2012. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hétfő óta kezdte, mert már nem tudja hogy mit csináljon hogy mennyen az idő és inkább alszik. Mert nagyon görcsösen akar már találkozni.
2012. aug. 15. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem ne izgulj :D valszeg unatkozik is közbe és nem tudja mivel elütni az időt. Lehet télleg csak szimplán vár :)
2012. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

menjen el mászkálni a barátnőivel. köztudott, hogy jó társaságban az idő is hamar repül. ő legalább tudja, mikor mész haza.

az én kedvesem meg... :-(

2012. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örûlj.
2012. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális, hogy värja már a veled, valo találkozást. Ha haza mész, ugyis beszéltek majd.
2012. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy nagyon vár lehet normális, mivel gondolom beléd van zúgva. Az viszont már fura, hogy Te megkérdezed ez normális-e. Nem azért mert kíváncsi vagy mások véleményére, hanem mert ebből lejön, hogy neked ez lehet már sok ha jól sejtem.

Ezt leszámítva úgy érzed, hogy rendben van a kapcsolatotok?

2012. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak az furcsa, hogy hétfő óta fél napokat alszik. Előtte meg amikor végeztem 15-kor a munkával este 10ig beszéltünk kb. most meg kb 2-3 órát aztán megy aludni. Én nagyon szeretem és én is várom már hogy találkozzunk, de én nem tudnék ennyit aludni. Bár én is úgy vagyok, hogy nem tudom mit csináljak munka után hogy gyorsabban mennyen az idő :/
2012. aug. 15. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tök rendben van minden és örülj neki! :)
2012. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!