Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul, hogy egy, másfél hónap után különösebb ok nélkül kiábrándul abból, aki eleinte tetszett?

Figyelt kérdés

Annyira nem tudom elfogadni, hogy egyre közömbösebb vagyok az iránt, akivel eleinte izgalmas volt találkozgatni, alig vártam, hogy jobban megismerjem. Pedig nem mondhatnám, hogy annyi kiábrándító tulajdonsága felszínre került.. (Persze van olyan is, de hát senki sem tökéletes. Nem erre fognám a kialakuló közönyömet.)


Sokakkal megesik, hogy pont mikor "hurrá, együtt vagyunk", az egyik fél kitalálja, hogy "bocsi, mégsem"..?


2012. aug. 15. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell másfél hónap:D
2012. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Éppen ez az! Az teljesen természetes, ha valaki második, harmadik találkozásra már nem annyira bejövős, hiába tetszett elsőre, na, de ha már 10x randiztatok és csak utána tűnődsz el rajta, hogy talán mégsem.. ez számomra egy elég új, bizarr érzés.
2012. aug. 15. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:

velem volt ilyen, de mindig a fiú volt a "hibás". valami okot mindig kitalált a szakításra. a legutóbbi ilyennél meg is fogadtam, hogy soha többet nem leszek szerelmes, mert a szakítást követő hetek borzalmasak(és kitudja mennyi időmet fecsérlem a bánkódással).

legutóbb, mikor alkalmaztam ezt a stratégiát, akkor pár nap múlva egyik napról a másikra nem jelentkezett egy keresésemre. most meg egy barátság extrákkal kapcsolatban vagyok és messze ez a a legjobb. 20L

2012. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nalam is elofordult mar. Kb 3-4 honapig talalkozgattunk, aztan egyik reggel munkaba menet, fejbe kolintott az erzes, hogy te jo eg, en nem is kedvelem ezt a pasit. Furcsa erzes volt.
2012. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19:28, Sajnálom.:-( Egy barátnőm volt még ilyen helyzetben, (meg amit hallottam még hasonló sztorit) ott mindig volt új csaj a képben. Tulajdonképpen a fiú csak "talált jobbat" menet közben.

Nekem az a furcsa, hogy én nem is vágyom másra, illetve nem ábrándozom azon, hogy "bezzeg a Józsi mennyivel jobban bejött anno". Egyszerűen értetlenül állok azelőtt, hogy lenne egy rendes srác, akiben nem hogy beleszeretni nem tudok, egyre szeretek ki belőle..


19:36, na kb. én is így vagyok, csak mintha fokozatosan ábrándulnék ki. De nem tudom miért nem derült ki hamarabb. Eleinte még lelkes is voltam és úgy tetszett ahogy volt.

2012. aug. 15. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg másfél hónap után lettem nagyon szerelmes! Addigra múlt el a bizonytalanság, az idegenség érzése.
2012. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20:15, nem a te eseted az érdekes, annak kéne természetesnek lennie! (Illetve annak, hogy ha nem tetszik a másik arra rájöjjünk pár találkozás után..) Ilyenkor már olyan ciki megmondani, hogy mégse.:-( Ráadásul el sem hiszi, hogy a kiváltó ok nem az, hogy találtam szebbet, jobbat.
2012. aug. 15. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Én több, mint egy éve szakítottam előző barátnőmmel, azóta ilyen vagyok én is.. Pedig gyönyörűnél gyönyörűbb, kedvesebbnél kedvesebb lányokkal volt alkalmam megismerkedni, egyszerűen tökéletesek voltak! Ennek ellenére, mindig, amikor már ott jártunk, hogy na akkor forduljon komolyra a dolog, valamiért hirtelen nem tetszett..


Már az őrületbe kerget ez az egész! Nagyon szeretnék komoly kapcsolatot, de így egyszerűen nem lehet... Én érzelmek nélkül nem tudok belemenni a kapcsolatba, anélkül nem megy. Úgyhogy most várom a csodát..

2012. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
HÁt én másfél éve szakítottam a volt barátommal,azóta ez van...igaz,nem másfél hónap,hanem kb 3hét után,de a lényeg ugyan ez..és nem tudom, megmagyarázni és rettentően irritál, hogy azt érzem, hogy nem vagyok képes érzelmeket kihozni magamból...szóval nem vagy egyedül:D
2012. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, hogy körülbelül 1-1,5 hónap után nem az, hogy rájöttem, nem tetszik, hanem egyenesen az agyamra ment a pasi. Pedig olyan srácról van szó, akit hetekig bámultam előtte az egyetemen, meg az alkalmat lestem, mikor szólíthatnám le. Olyan rosszul éreztem magam tőle. Gonosz dögnek. Hogy "Ez kellett, itt van, mi bajod van? Ezt akartad nem? Akkor most mit hisztizel? Csak pazaroltad mindkettőtök idejét!" De igazából az ember ennyire legyen önző. Ha neki valami nem jó, akkor ne csinálja. :)

21L

2012. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!