Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul, hogy egy, másfél hónap után különösebb ok nélkül kiábrándul abból, aki eleinte tetszett?

Figyelt kérdés

Annyira nem tudom elfogadni, hogy egyre közömbösebb vagyok az iránt, akivel eleinte izgalmas volt találkozgatni, alig vártam, hogy jobban megismerjem. Pedig nem mondhatnám, hogy annyi kiábrándító tulajdonsága felszínre került.. (Persze van olyan is, de hát senki sem tökéletes. Nem erre fognám a kialakuló közönyömet.)


Sokakkal megesik, hogy pont mikor "hurrá, együtt vagyunk", az egyik fél kitalálja, hogy "bocsi, mégsem"..?


2012. aug. 15. 19:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van akinél ez időszakos, van, akinél ilyenkor derül ki, hogy egyszerűen nem működik a kémia. Ha csak időszakos, akkor úgy lehet megoldani, hogy az ember keres közös programokat, ahol nem a másik nyakán lóg, hanem együtt tombolnak picit. Például most szombaton lesz egy nyilvános vizicsata (Bp). Ez is egy remek alkalom, hogy közös élményt szerezzen a két fél, és újra egymásra találjon, ha csak átmeneti a dolog. Ha nem, akkor sajnos nincs mit tenni, felesleges hitegetni a másikat.

Én nem túl rég jártam hasonlóan, csak a másik oldalról. Kijelentette drága -most már- exem, hogy már nem szeret. Csak így egyszerűen egyik napról a másikra, pedig messze én vagyok a legszebb és legnormálisabb nő, akivel dolga volt. Hát, ez van =) Örülök, hogy nem hitegetett hónapokig, évekig, de azért kissé szíven üti az embert a dolog. Pláne, ha másodszor kapja meg ezt egyhuzamban, mint pl én ;)

2012. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!