Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eddig érdekeltem, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig érdekeltem, aztán meg hirtelen levegőnek kezdett nézni, az miért van?

Figyelt kérdés

Mindvégig tudta, hogy van pasim, hisz ő is ismeri, jobban is mint engem. Ettől függetlenül elég szépen "rámstartolt". Szóval egyértelműen flörtölgetett velem,én pedig poénból belementem a játékba... Ez tetszett neki,így még jobban nyomatta a flörtölést. Ez ment 2-3 alkalommal (személyesen és facebook cseten is). Aztán hirtelen eltűnt. Én kerestem egyszer,de egyértelműen úgy jött le,hogy nem érdeklem már. Hirtelen teljesen megváltozott. Nem tudom,mi történt. Viszont én időközben elkezdtem érezni iránta valami vágyat,és már azon is elgondolkoztam,hogy szakítok a barátommal (ami valószínűleg most már így is-úgy is be fog következni).

Vajon csak szivatott,vagy mi? Miért változott meg ilyen hirtelen?:(

19/L


2012. aug. 15. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzést,amit a csávó átélt. Én is csináltam már ezt.

Egy darabig el "jópofizok" a lánnyal,aki tetszik nekem.(miért ne)

Na de egy idő után belefáradok,hogy ő még a barátjával van...Ezért inkább lelépek. Akkor legalább látja,h mit veszített.

2012. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Megérdemled h*lye kis cs*tri :) Talán ha lesz*optad volna rögtön az elején akkor nem itt siránkoznál


Sajnálom a barátodat hogy egy ilyen k*rvába szeretett bele

2012. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez volt a szándéka. Vannak tipikus gyerekes pasik, akik ezt eljátszák,mert azt képzelik, hogy majd a csaj utólag beléjükszeret mint a filmekbe. Na te egy kicsit talán belezúgtál,de elárulom ez igazából semmilyen érzelem,amit érzel most iránta.Csak hiányzik, hogy egyedülálló legyél és szabadon bókoljanak,meg flörtöljenek veled a pasik.

Szóval ne unatkozz a pasid mellett, vagy ha mégis, akkor inkább szakíts!

2012. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ebből úgyis szakítás lesz,mert már nem a régi... :( De ezt a barátom is érzi. És lehet,hogy köze van hozzá annak a srácnak, mert azóta változott meg nagyon a kapcsolatunk. (Már előtte sem volt a legjobb,de azóta katasztrófa.)

Engem az érdekelne,hogy szakítás után vajon akar majd még tőlem valamit ez a srác,vagy csak szívatott?

2012. aug. 15. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez csak akkor derül ki, ha közlöd vele mikor már egyedülálló vagy, hogy szeretnél vele ismerkedni.
2012. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!