Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, hogy nem mehetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy nem mehetek el strandra se, de a barátom ma megy Balatonra?

Figyelt kérdés
Szinte mindig nála vagyok,néha jövök haza a szüleimhez pár napra. Együtt sehova nem megyünk,de pont mikor nem vagyok nála,ő megy Balatonra az egyik barátja után,aki ott dolgozik,mert unatkozik nélkülem.Mondom jó, én akkor holnap strandolni megyek.Erre kiakadt,hogy akkor pakoljak össze, menjek el. Nem válaszolt persze arra kérdésre,hogy ezt hogy képzeli,mivel telefonon beszéltünk. Ha együtt vagyunk,akkor meg otthon fekszünk csak,sehova nem jön velem,pedig megtehetné,de ő fáradt, érdekes,holnap is munka,most nem fáradt,hogy éjjel érjen haza? Máskor 9 órakor nyüszög, hogy aludjunk,ő kivan. Na,erre mit reagáljak?
2009. júl. 22. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pakolj és menj.

NEm értem, hogy a mai lányok (egyenjogúaknak tarják magukat) és mégis szabályosan rabszolgaként alávetik magukat mindenféle hülye kivánságoknak.

2009. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen gyerekes, pökkhendi pasit azonnal kirúgnék! Mi az, hogy te nem mehetsz sehova? Mi vagy te a tulajdona? Ha nem képes egy normális, felnőtt kapcsolatra, akkor add ki az útját!Talán egy "parancsolóra2 van szükséged?
2009. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
azonnal indulj a strandra! nehogy már az az idióta mondja meg, hova mehetsz, miközben ő vígan él, és veled nem törődik... és gondolkozz el azon, hogy rabszolga vagy társ akarsz lenni!
2009. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj és irány haza! Nem tudom, hogy leghetsz olyan naiv, hogy hagyd, egy ilyen uralkodjon rajtad. Azonnal szakíts vele! Nem untad még meg az életed? Márpedig meg fogod, ha vele maradsz. Egész nap csak otthon ülni? Ez a dögunalom egyetlen pasiért sem éri meg! Irány a strand!
2009. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért hagyod magad. ne alázkodj már meg egy pasinak! menj el strandolni, nem fogsz te ölbetett kézzel várni rá, amíg ő lemegy Balatonra, és téged el sem visz magával...
2009. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiről nem tud az nem fáj neki, szóval nem kell mindig teljesen őszintének lenned vele.
2009. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért vagy egyáltalán vele, de ha rabszolga akarsz maradni, hát maradj nála.
2009. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MARIANN06 ***** válasza:
74%
Szerintem indulj te is a strandra.Azért akarja hogy othon maradj hogy ö nyugottan csajozhason.Hát meny és majd jön helyete 1 olyan srác aki veled élvezi majd a nyarat és a fürdözést.Ő nem szeret ,csak uralkodik amig csak hagyod.
2009. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!