Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szólít sehogy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólít sehogy? Normális ez?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hónapja ismerkedek egy lánnyal és még nem szólított a nevemen se meg sehogy se. A tudta nélkül megnéztem a telefonjában és ott is a hivatalos nevemen vagyok beleírva. Nem értem ezt. Nekem kicsit fura, hogy ennyi idő után sem becéz, de még a nevemen sem hív.

Miért van ez? Annyira nem lehet távolságtartó a kapcsolatunk sem, mert már szex is volt köztünk.


2012. aug. 16. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 20 hónapig voltam egy barátom. Én se hívtam sose a nevén szinte, ritkán becézgettem. Nekem egyszerűen nem tetszett a neve, ezt tudta ő is, és sose volt ebből gond...
2012. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha odahív téged akkor mit mondd? "Hééé, te, gyere már ide" vagy mi?
2012. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: igen ilyesmi. "Nem jössz ki?" "Gyere már ide!" Hasonlók. Ezért nem értem...
2012. aug. 16. 13:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami nem hétköznapi vagy vicces neved van? Te a nevén szólítod őt?
2012. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Teljesen átlag nevem van. Én a becenevén szólítom.
2012. aug. 16. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen... van, akinek egyszerűen "fura" a nevén szólítani azt, akivel intim viszonyban van. Nem tudom, hogy mi az oka, de nekem is volt már hasonló, szinte minden kapcsolatomban.
2012. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem szólítom soha a keresztnevén a párom, pedig sok éve együtt vagyunk. Amíg nem alakult ki becenév, addig sehogy sem szólítottam. (Nekem pont a keresztnéven szólítás tűnik hidegnek, mert a neve nem igazán becézhető.)
2012. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok! :)
2012. aug. 16. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt egy barátom kb 2. hónapig és ő se hívott sehogy. Egyszer szólított a nevemen, de azt is olyan fura volt hallani az ő szájából. Furcsa dolog ez. De amúgy én sem tudtam szólítani sehogy, se becézni... Egyszerűen nem jött a számra semmi.


Attól, hogy volt szex, még nem jelenti azt, hogy nincs köztetek távolság. Én sem éreztem azt azt a srácot, ha most jobban belegodolok, de szerintem ő sem engem. Ő erősen önbizalomhiányos volt, én nem igazán, hogy úgy mondjam, lehet nem voltunk egy "súlycsoportban" csúnyán mondva, de nem tudok másképp fogalmazni. Én erre vezetném vissza, nem tudom ez mennyire lehet igaz rátok.

Remélem valamennyire érthetően fogalmaztam...

2012. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

* Én sem éreztem azt a srácot túl közel magamhoz

Bocsi :)

2012. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!