Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy szerelmes vagyok egy férfibe már 4 éve és nem tudom sehogy sem elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nem értem az okát, azt sem tudom, hogy miért szeretem. Ez nem is szerelem hanem úgy kell ő nekem mint a kábítószeresnek a drog. 25 évvel idősebb nálam, az egyetlen jó tulajdonsága, hogy szuper intelligens de a lelke mélyéig gonosz, hogy tovább menjek, még csak szóba sem áll velem, semmibe néz. 4 éve megy ez a se veled se nélküled, most fél éve nem beszélünk, de az összes gondolatom csak körülötte forog, más férfire rá se nézek. Előtte is (tehát fél évvel ezelőttig) ilyen volt ez a "kapcsolat", hogy amikor épp kedve tartotta átjött hozzám, vagy áthívott a lakásába, de ilyenkor hetekig együtt voltunk, aztán újra hónapokig nem állt velem szóba. Azt tudom magamtól is, hogy nem szeret (ezt nem is titkolja, különben senkit sem szeret, még a gyerekét sem) de azt sem lehet mondani, hogy csak szexre kellek neki, mert azt sem akar. Okosnak tart, állítása szerint jó velem beszélgetni. Amikor együtt vagyunk akkor majdnem olyan mint más normális párok esetében, megyünk biliárdozni, fagyizni, sétálni...amíg be nem kattan az agya. Utána úgy viselkedik mint egy csendes elmebeteg. Alaphelyzetben "csak" kritizál egyfolytában mindent és mindenkit, olyan bunkó, hogy a gyerekkori legjobb barátom (akinél szerintem a világon toleránsabb ember nincs) is azt mondta, hogy nem vagyok normális, hogy egyáltalán beszélek egy ilyen emberrel -nemhogy még vele is legyek-. Mi lehet az oka annak, hogy nem tudok lépni?

Kérlek ilyen mindenféle mágiával és rontásokkal meg hasonló marhaságokkal ne gyertek mert nem hiszek benne és akkor még finoman fogalmaztam! Előre is köszönöm annak aki válaszol!


2012. máj. 1. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

nem kész arra,hogy homokos kapcsolatot létesítsen veled.

ideig óráig elvan veled,aztán rádöbben,hogy a bu-ziskodás milyen undorító és azért kezd el ge-cizni veled és ezért nem dugja meg a se-gged sem.

2012. máj. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ajánlom olvasd el: [link]
2012. máj. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek első 2 válaszadóval!!
2012. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idióta válaszokat! Lány vagyok mellesleg.
2012. máj. 1. 17:41
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszönöm.
2012. máj. 1. 17:46
 6/7 A kérdező kommentje:
És egy újabb év telt el így...
2013. júl. 4. 03:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szakits meg vele minden kapcsolatot, mert igy csak kinzod magad es fecserled az idodet. Te magad irtad, hogy a lelke melyeig gonosz, finoman szolva nem vagy jo velemennyel rola. Amikor epp olyan hangulatban van kellesz neki, maskor nem. Elkepzelni sem tudom mivel fogott meg ennyire. Raadasul 25 ev korkulonbseg...

Legkozelebb szepen rakd ki a szuret es ne allj szoba vele tobbet. Tudom, hogy eleinte sz.r lesz, de idovel elmulik majd.

2013. júl. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!