Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főképp tartós párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főképp tartós párkapcsolatban élőkhöz: szoktatok a felmerülő viták orvoslása érdekében ésszel alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Tehát nem egy alkoholgőzös ereszdelahajam-buliestére gondolok hatalmas veszekedéssel, ami aztán valahogy remélhetőleg rendeződik; hanem van valami nézeteltérés, esetleg vita is, és például egy üveg bor társaságában kivesézitek, és béke honol újra. Lehet ez járható út korlátozott számú alkalommal?
2012. aug. 16. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Az hogy kivesézitek, az teljesen oké, meg kell beszélni a dolgokat. Az, hogy isztok-e mellé valamit, szerintem tök mellékes.


Ha csak alkohol hatására tudtok egymásnak megnyílni és normálisan beszélni, ott viszont gáz van.

2012. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És akik tartós kapcsolatban éltek?

Na,mindegy. Ezt így elképzeltem...még nem volt rá példa. ha az alkohol nem menedék a problémák megoldás elől, nem is eszköz, inkább csak a kapcsolatteremtésre, miért ne, ebben nem látok kivetnivalót, ilyen formában persze, ahogy írod.

2012. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden alkalmat megragadsz az ivásra, vagy ez olyan menő dolog, vagy mi? Fura kérdés...
2012. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem. szépen nyugodtan beszéljük meg
2012. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi sose ittunk utána ha összevesztünk...hanem tiszta fejjel, higgadtan leültünk és megbeszéltük és esetleg még egy kis "békítő-megbocsájtok" szex, de ez nem mindig :)


N22

2012. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az alkohol ünneplésre szolgál, ha vita van, akkor azt meg kell beszélni, nem szerencsés alkoholt társítani hozzá szerintem.
2012. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, mi mondjuk sörösek vagyunk, de sokkal oldottabb ugy a hangulat egy nagyobb vita után, mintha egymással szemben ülnénk csak úgy, mint valami kínvallatáson. Az meber könnyebben megnyílik és az egésznek más lesz tőle az atmoszférája, nincs veszekedés íze, inkább romantikus hangulatot ad az alkalomnak. Akár az összes alkalommal járható út lehet, szerencsés esetben a nagyobb viták úgysem mindennaposak, még ha gyakoriak is, akkor is belefér az a havonta egy-két iszogatós-beszélgetős este.

Mi mondjuk nem csak a viták tisztázása miatt szoktunk ilyen estéket tartani, de az tény, hogy amikor kettesben nyugodtan iszogatunk, akkos sokmindenről oldottabban beszélgetünk, mint egyébként.

2012. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi max békülős szexet szoktunk tartani, inni együtt nem nagyon. Én nem bírom a piát, 2 pohár bor pl elég a tök részeg állapothoz, és barátom szerint gyökér részeg vagyok, úgyhogy amúgy se... De én simán beszélek problémákról nem feszélyez.

21L

2012. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!