Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevésbé helyes embereknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé helyes embereknek is van esélye szép nővel párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes, tehát inkább átlagos, de az összes csaj ismerősöm aki olyan idős mint én(14 éves) csak a helyesekkel lógnak, van még így esélyem? Ha csak szétnézek minden jó nő a kigyúrt helyes pasikkal van :D
2012. aug. 14. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
van csak kevés, de lesz majd egy-kettő akiknek bejössz
2012. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ráérsz még ;) még fejlődni fogsz minden téren :) ne aggódj :)
2012. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a te korosztályod biztosan televan kigyúrt helyes pasikkal meg jó nőkkel:)


Amúgy szokj hozzá, hogy a korodbeli lányok a kb 5 évvel idősebb pasikkal állnak le, persze mindig van kivétel.

2012. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én vagyok rá az élő példa hogy igen, van rá esély. Én 17 vagyok és a barátnőm is, de ezt mások úgy mondanák hogy "egy nyolcas nem kezd ki egy ötössel". Szeretjük egymást, ez a lényeg, akkor nem számít a külső (nekem a szépséghibám a súlyom, enyhén elhízott vagyok a BMI szerint, 178 centi és kb 82 kg). De 14 évesen még ezek a lányok sem értik hogy mi is az a párkapcsolat tulajdonképpen. Nyugi, a 18 éves korosztály valamivel érettebb lesz.
2012. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, még változol. Ha negatív irányba, akkor szerezz jó melót, rengeteg lóvét és rondán is több jó nőd lesz mint a „helyes” pasiknak.
2012. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Még sokat fogsz változni,ne keseregj emiatt,inkább sportolj Te is,búslakodás helyett!
2012. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!