Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőd akivel 15hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőd akivel 15hónapja vagy együtt és vannak a haverjaid akikkel anno sokat kijártál. Melyikre fordítanád időd nagyobbik részét?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert a barátom maga se tudja... én hívom h jöjjön akkor kifogásai vannak h de holnap úgyis találkozunk,vagy ha kérdem h mikor jön megint akkor arra az a válasza h "nem tudom".De ha haverja hívja amikor velem van akkor "aha kimehetünk" vagy "majd holnap kimegyek" meg ilyen,és volt olyan is h inkább a velem töltött időt szedte kétfelé h még tudjon kimenni a haverjaival.Kértem h a nyár utolsó hetét töltse velem és csak most tegye háttérbe a barátokat, de mintha falnak beszélnék..

ti mit gondoltok?hogy éreznétek milyen érzések jönnének fel bennetek?


2012. aug. 16. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
*ezzel nem azt akarom h távolodjon el a külvilágtól hanem forditsa rám a figyelmét(emellett még két hobbit űz úgyhogy semmi szórakozástól se akarom "eltiltani")
2012. aug. 16. 19:27
 2/7 Évike147 ***** válasza:
Hát ez nagyon nehéz, Mindenképpen abból meríts kitartást, hogy érzed szeret, fontos vagy neki, de kell, hogy a haverokkal is legyen, különben hidd el Te is megunnád. De mindenképpen próbáld ezt megbeszélni vele és csak finoman. Egy pasi sem szereti, ha vadul a barátok ellen támad a párja. Nálam is fent áll egy hasonló szitu, bár a párom egyik haverja nagyon fúj ellenem, annak ellenére, hogy soha nem ártottam neki és nem is kértem a párom, hogy ne barátkozzon vele. A lényeg, hogy Te légy türelmes, és ha a párod szeret téged úgyis veled akar majd kicsit többet lenni :)
2012. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
épp ezaz, h már nemérzem h fontos vagyok neki,csak mintha már megszokásból lenne velem.Nagyon sokszor kértem már tőle h kicsit több figyelmet szeretnék de 1nap max és utána minden ugyanaz mint volt
2012. aug. 16. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú... velem is ez volt. Olyan eset is megtörtént, hogy együtt voltunk, csörrent a telefon, elhívta a haverja sörözni és már ugrott is. Sőt, olyan is volt, hogy csak utólag tudtam meg az egyik haverjától, hogy elment bulizni. Nagyon kiakadtam.

Most itt a válaszadók azt hihetik, hogy komplett idióta csaj vagyok, de nagyon frusztrált, idegesített, hogy szívesebben járt el a haverjaival, mint, hogy velem töltötte volna együtt az időt, amikor amúgy is keveset tudtunk találkozni.

Ja, és már nem vagyunk együtt.


22/L

2012. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom hány évesek vagytok, de nálunk az volt a gond, hogy igazából nem is szerettük annyira egymást, csak egyikünk sem mondta ki soha. Mert, ha tényleg szeretne, akkor a barátok csak másodlagosak lennének, még a szerelem elmúlása után is.

Az is elképzelhető, hogy azért csinálja, mert így akarja elérni, hogy szakíts vele, mert ő gyáva, nem meri megtenni az első lépést.

2012. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na most férfi szemszögből: hasonló cipőben jártam mint a te barátod(De ha haverja hívja amikor velem van akkor "aha kimehetünk" vagy "majd holnap kimegyek"). Ráb*sztam, mert javarészt emiatt is ment tönkre a kapcsolatunk, kemény lecke volt, mert én a szívemben nem hanyagoltam el a csajt, meg nagyon szerettem, de ezek miatt a húzások miatt az jött le, hogy Ő nem fontos nekem... A következőkben majd jobban odafigyelek az tuti, kívánom, hogy oldódjon meg ez a probléma, mert ha sokáig húzódik a dolog, akkor te is úgy járhatsz mint az exem, hogy bepöccensz aztán lapátra teszed a barátod. Az ilyen dolog kiöli a szerelmet. Minden jót a továbbiakban :) :D


21/F

2012. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom neked, hogy ne nézd végig, ahogy egyre kevesebbet fog veled törődni és egyik nap csak azt veszed észre, hogy kidobtak, mint macskát sz.rni.

Lépj akcióba és mondd neki mondjuk ezt:


"Nincs kifogásom azzal, hogy a barátaiddal találkozol. De mostanában úgy látom, hogy többet vagy velük, mint velem. Mi járunk, egy kapcsolatban vagyunk és az nem normális dolog, hogy alig találkozunk. Talán megértelek, hogy nagyobb szabadságra van szükséged, de rám is szánhatnád az időt. Ennyit én is megérdemlek. Ha pedig nem így gondolod, akkor jobb, ha többet nem találkozunk stb.


Ha ezt elmondod így neki, akkor lehet, hogy rögtön rávágja, hogy mondjuk kevés az ideje stb. Ez nem így van! Ha tényleg szeret, akkor be tudja úgy osztani az idejét, hogy együtt legyetek. Kérlek ne ess abba a hibába, mint én, százszor bánni fogod, hogy nem léptél.

Sok szerencsét!

2012. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!