Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi lehet az esélye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet az esélye hogy valaha is összejövünk?

Figyelt kérdés

A srác a legjobb haverom együtt is dolgozunk, mindenhova visz magával, de van barátnöje nagyon régota akit nem szeret.Mindig azt mondja hogy szeretne velem szeretkezni(már meg is történt nem is egyszer),és nagyon szeret engem és hogy fél hogy belém szeret.De nekem igy elég gázos azt szeretném hogy (lehet lerib@.ncozni) az enyém legyen,mert nagyon beleszerettem az együtt töltött 1 év alatt.Velem 100%ban öszinte mindent elmond a csajos dolgokat is azt is hogy velem sokkal jobb mint a barátnöjével,vele már beszélgetni sem tud,testileg sem kivánja már.Jelenleg az a taktikám (már 2 honapja)hogy játszom a megközelithetetlent és megmondtam neki hogy én nem fekszem le vele mégis minden nap hív és mindig akar találkozni,akár csak azért is hogy beszélgessünk.Ugy néz ki nemsokára elutazunk külföldre egy pár hétre csak mi ketten valami munkát nézni hátha ott jobbat találunk.Ez jelent valamit hogy oda is csak kettesbe akar menni?

Bocsi hogy hosszú lett de tanácsot szeretnék kérni hogy mit is csináljak, hogyan érjem el hogy 100%-ban engem szeressen, és velem legyen?Elöre is köszönöm a válaszokat!21/l


2009. júl. 22. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben válaszút elé állítanám. Ha nem szereti a barátnőjét,akkor miért nincs veled? Az jó taktika,hogy játszod az elérhetetlent:) De azért gondolj bele,ha ezt csinálja azzal a lánnyal,arra hivatkozva,hogy nem szereti,akkor mással nem fogja megtenni? Nem lenne egyszerűbb azzal a lánnyal őszintének lennie?
2009. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem szereti a barátnőjét és szinte mindenhova téged visz akkor miért vele egy pár és miért nem veled?

Egyszer volt egy hasonló esetem, a fiú azt mondta nem jó a kapcsolata a barátnőjével, folyamatos türelmet kért tőlem, azt éreztem szeret.Az idő telt a kapcsolatunk nem változott és akkor én is hasonló megoldást választottam mint te, egy ideig még szóban erősítette nekem mennyire szeret, de továbbra is a barátnőjével volt, akkor én megszakítottam vele a kapcsolatot.


Nem tudom hogy tudnád elérni, hogy 100%- ban téged szeressen.

Próbáltál vele erről beszélni, elmondani neki mit érzel, hogy azért vagy távolságtartó mert nem a 2. szeretnél lenni az életében hanem minden szempontból az 1.?

2009. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem!Soha nem mondtam meg neki hogy szerelmes vagyok belé, csak éreztettem vele hogy szeretem de ha rákérdezett letagadtam.
2009. júl. 22. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:

Amugy azért vele egy pár mert az egész családja őt fogadta el, főz mos takarít rá és a csaj még mindig szerelmes belé,és sajnálatot érez iránta.Egyébként ők külföldről jöttek és akkor a csajnak haza kellene mennie egyedül vagy én nem tudom....

csak azt hogy meg akarom őt tartani.Nagyon szeretem,minden megvan benne amit egy férfiban keresek sokszor azt érzem hogy nem véletlenül ismerkedtünk meg hanem a sors hozott össze minket!Nem tudom mit és hogy csináljak!

2009. júl. 22. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben beszélnék vele, lehet ő is hasonlóan érez.

Hogy mi lenne a csajjal ha elhagyná....legyen a lány dolga.

Mindenkinek joga van boldognak lenni NEKED is, lehet ehhez az kell hogy elmondd neki mit érzel!

Viszont vigyázz ha szexuálisan megkapja tőled amit otthon nem, és ezt "csak úgy" adod, akkor lehet nem fog lépni mert megkapja.

Én hiszem hogy nincsenek véletlenek, biztosan találkoznotok kellett :-)

Légy őszinte hozzá ezáltal magadhoz is,ha nem teszed meg akkor Te se és Ő sem tud továbblépni.

2009. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezentúl ne feküdj le vele. Várdd a reakcióját.
2009. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!