Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond az, hogyha egy héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, hogyha egy héten min. Egyszer veszekszünk?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok,amikben nem értünk egyet és mivel mindketten eléggé könnyen felmérgelődünk,általában veszekszünk,de soha nem ordibálunk egymással.Csak pár percig duzzogok és meg vagyok sértődve vagy ő és utána mintha semmi sem történt volna.

Ez más kapcsolatban is így van?

10 hónapja vagyunk együtt.


2012. aug. 17. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak súrlódások, főleg, ha együtt laktok.
2012. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt,de minden nap együtt vagyunk legalább 4-5 órát.
2012. aug. 17. 09:31
 3/11 A kérdező kommentje:
+ még kb.kettőt beszélünk neten vagy telefonon.
2012. aug. 17. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, jó, hogy veszekedtek, jót tesz. Hát szerinted? Ha ennyire gyakran veszekedtek, akkor nem értek, hogy miért vagytok együtt. Egy pár azért pár, mert a legtöbb dologban egyetértenek. Azért minden hétre jut valami ellentmondás szerintem kissé sok.
2012. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem internetkapcsolatom van, ott nincs ilyen szerencsére :D
2012. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kleo25 ***** válasza:
lehet hogy sok az a idő amit egymással foglalkoztok, lehet az is elég lenne, ha csak találkoztok egymással telefonálni vagy interneten beszélni minek hát személyesen is láthatod nem? Legalább is én így gondolom meg ha beszéltek is telefonon akkor nem kell órákig rajta csüngni. hagyatok magatoknak teret ez sok!!
2012. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez nem veszekedés, csak egy kis vita. Ha nem haragszotok meg egymásra sokáig, akkor nem baj szerintem. Mi kicsit több ,mint egy éve vagyunk együtt, együtt is lakunk, nálunk is előfordul, de mivel ilyen kicsi százalékát teszi ki az együtt töltött időnek, nem törődök vele. Úgysem fogtok mindig mindenben tökéletesen egyetérteni. Ettől függetlenül én példaértékűnek tartom a kapcsolatom, csak hát tényleg vannak emberek, akik hirtelen felhúzzák magukat
2012. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, hogy héten egyszer veszekedtek. Csak legyen ami kompenzálja ;)
2012. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen veszekedés egyáltalán nem baj, azt jelenti, hogy mindkettőtöknek megvan az akarata. Két dologra viszont oda kell figyelni:


1: hogyan ér véget egy veszekedés és mennyire ismétlődik a téma? Azaz, ha mindig szép, kulturált kiegyezés a vége és TÉNYLEG elindít a megoldás felé vezető úton, akkor semmi gond. Ha viszont ott ül egy állandó probléma közöttetek, ami mindig előkerül és sosem születik egy mindkét fél számára kielégítő megoldás, akkor valójában csak görgetitek magatok előtt a problémát.


2: a baj sokszor inkább ott kezdődik, amikor az egyik fél feladja és elkezd alkalmazkodni. Olyankor felborul az egészséges kapcsolat egyensúlya, és hamar tönkre megy.

2012. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha egy héten egyszer veszekedtek. Az már nagyobb baj, ha egy héten legalább 7-8x össze kaptok...
2012. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!