Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a szerelem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba. Nagyon jól indult a kapcsolatunk, de nem teljesedett be. Én az első csóknál beleszerettem (biztos sokak szerint ilyen nincs, eddig én sem hittem, hogy van ilyen). Nem történt köztünk ennél több. Sokat vitáztunk, mert épp rossz időszakban volt ő is és én is, és a sok félreértés miatt (meg azért, mert ő türelmetlen és sokkal érzékenyebb volt) összevesztünk. Állítása szerint pár nap után nála már elmúltak az érzések. (akkor vagy nem volt szerelmes és ebben hazudott, vagy abban hazudott, hogy elmúltak az érzései)

Azóta néha felkeres, de csak is azért, hogy piszkáljon, megalázzon. Nem ártottam neki semmit, amiért ezt érdemlem. Úgy viselkedik, mint egy sértett önérzetű ember, mintha őt ejtették fejre, pedig fordítva van, én még ezek után is nyitott lennék arra, hogy megbeszéljük a dolgokat. Vele nem lehet beszélni, kértem, hogy hagyjon békén, és ne piszkáljon, mert szeretném elfelejteni őt, de ő mindig megkeres, főleg akkor amikor már kezdem jól érezni magam, és keveset gondolok rá. Most is ez történt. Magamba vagyok zuhanva, sírok, feltépődtek megint a sebek, és eszembe jutnak az emlékek. Hogyan tudnék véget vetni ennek? Hiába tiltom le, ő akkor is meg tudja oldani, hogyan alázzon meg... Bújkálni nem fogom miatta ezért, normális életet akarok élni. Azt sem értem, hogy miért szeretem én még ezek után, hiszen az utóbbi időkben csak a bántást kaptam. Mit csináljak, hogy elmúljanak az érzéseim?? kezdek beleőrülni, nagyon szenvedek.


2012. aug. 17. 10:40
 1/10 anonim válasza:
45%
Most vagy először szerelmes?? Mert az első szerelem főleg akkor ha igaz szerelem és tiszta szívedből teljesen szereted akkor az SOHA nem fog elmúlni..!
2012. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Második. De jelen pillanatban azt érzem, hogy erősebb az elsőnél (de biztos vagyok benne, hogy az első igaz szerelem volt).
2012. aug. 17. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Első, ez nem teljesen igaz. Az a szerelem is elfog múlni, csak idő, és idő kérdése. Ma is néha gondolok rá, hogy jó lenne, de már nem vagyok szerelmes belé. Fellehetne lobbantani a parazsat, de már elfogadtam, hogy nem, és ennyi.
2012. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fú, az első valami nagyon rózsaszín ködös szövegnek bedőlt tini.

Pár hónap alatt lecsitul, neked még hamarabb, ha ekkora genny láda, és te felnyitod a szemed.


Azonkívül lehet azt hitte szerelmes, mert a vonzódás is elég hasonló dolog.

2012. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
11:05-ös nem vagyok rózsaszín ködös szövegnek bedőlt tini ;)De én is most vagyok először szerelmes 7hónapja vagyunk együtt a barátommal és ahogy telnek a napok egyre jobban szeretem és tudom hogy ez a szerelem SOHA nem fog elmúlni közte és köztem..! Szóval én tapasztalatból beszélek..
2012. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az én első szerelmemnek már 2 éve, hogy vége, de azóta is fájó pont az életemben. De már nem gondolok rá (legalább is próbálok nem gondolni rá)
2012. aug. 17. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Elfogod őt "felejteni" hidd el!

Azt nem értem, ha megaláz, csak azért keres, hogy nem utáltad meg? Azért az kioltja a szerelmet szerintem. Legalábbis nálam kioltotta már az efféle viselkedés.


Szerintem ne is gondolj rá, inkább koncentrálj magadra, menj el a barátokkal, érezzétek magatokat jól! Nézegess más pasikat, gyűjtsd be az elismerő pillantásokat, csak úgy pozitívumnak. Nem kell felszedni senkit sem, csak azt ne hagyd hogy az a kedves egyén elvegye az életkedvedet is a végén!

(Megjegyzem: én már viszont aláztam volna őt!)


Én úgy jártam régebben, hogy a srác 2 nap után felszívódott. Csókolóztunk, ettől több nem volt, nem is akartam, ezért megpattant. Én még akkor is nagyon oda voltam érte, szerettem és kértem magyarázza el mi van. Erre bedobta hogy mivel nem feküdtem le vele... Hirtelen elkezdtem röhögni az egészen, a nagy szerelem hirtelen szánalomba csapott át. Csak néztem és nem éreztem semmit.

Azóta újra szerelmes lettem, s most érzem csak azt hogy most vagyok először igazán az, igaz ő még nem bántott direkt módon, de volt már jó pár napom amikor nagyon ki voltam, hogy miért nem múlik az érzés, ha ő nem akar semmit (pedig tegnap meg olyat mondott nekem: ha tudom itt vagy behívtalak volna, aludhattunk volna együtt - de tudom csak humornak szánta... nem baj, örültem neki akkor is).

2012. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Boss911 ***** válasza:
A leírtak alapján ő vagy bu.zi vagy egy köc.sög. "sokkal érzékenyebb..stb." De ha legközelebb is kóelkezd piszkálni megalázni akk kűld el a halál fas.zán lévő kis AIDS.es dudorra, másnéven ájj ki magad mellett
2012. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni szépen és csúnyán is, de egyik se segített.
2012. aug. 19. 12:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!


Én 6,5 éve vagyok párommal együtt, a kapcsolatunk ugyanezt éreztem, mint te, de hidd el: téves azt gondolni, hogy örökké tart. Én méginkább tapasztalatból beszélek, hidd el nekem. Pláne, hogy a szerelem 3-4 évnél tovább nem tud fennmaradni, mert az egy hormonális, kémiai bomba a szervezetnek, hogy szaporodjunk és enyhül idővel. Szóval nyugi, nem véletlen van az a szám is Zorántól, hogy a szerelemnek múlnia kell...

2012. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!