Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe beleszerettem. Nagyon is. Ő minden gondolatom, DE! Sajnos nagyon különböztünk eddig.(már régóta ismerem, de csak most lettünk jóba,túúl jóba) Amit én láttam és megismertem belőle az csak pozitív..De nagyon szereti a lányokat, és volt is már jó pár barátnője, de csak pár hétig járt minddel...Azt mondja, hogy szeret, de ezt mindenkinek tudja mondani...Viszont ahogy a szemembe nézett...azt hittem elájulok :/ 1hete ezen gondolkozom, szerintetek mit tegyek? Nem tudom mit gondoljak...Volt egy dolog az életébe, amitől fel kellett nőnie, és úgy érzem teljesen megváltozott(jó irányba)...De lehet hogy ezt csak bebeszélem magamnak, hogy könnyebben döntsek.. Nem tudom hogy cselekedjek, szerintetek? (Kor mindegy(tizenéves) csak segítsetek, hogy Ti mit tennétek a helyemben)

2012. aug. 16. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és ami még negatív róla, hogy a régi barátnőiről nem éppen szépen beszél, sőt, és ez zavar benne...Fel kéne vállalnia őket, de inkább szégyenli(nem valami szép lányok, és tényleg nem szerette őket, de akkor is) Annyira tanácstalan vagyok. Szívem szerint a karjaiba rohannék, de tudva az előző dolgait...Hát nem. :(
2012. aug. 16. 21:58
 2/11 jin ***** válasza:
Én semmit,de azt ,hogy te mit teszel azt nem nekem kell megmondani.
2012. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemben csak a szívre szabad hallgatni. Még, ha meg is szívat... Gondolj bele. Legalább egy kis ideig boldog leszel. Ha nem választod őt, akkor azon fogsz agyalni, hogy mi lett volna, ha...
2012. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először is a szívedre fogsz hallgatni... másodszor meg csak abból ahogy leírtad fiatal vagy még, szoval fiatalság bolondság, egy esélyt megér nem ?
2012. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű a szívemre fogok hallgatni, pedig valahol belül, tudom, hogy nem helyes...De reménykedek benne, hogy majd talán kicsit változik a jó irányba...Azt mondta szeret és szerelmes belém, szóval remélem a csajozásról leszokik ezután...Nem akarok túl nagyot koppanni a végén. :(
2012. aug. 16. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az exbarátnőiről beszél, úgy fog rólad is, ha majd ex leszel. Ezt tapasztalatból mondom (saját és másé is...)


Ahogy a szemedbe néz... Volt ideje kigyakorolni, hogy kell néznie ahhoz, hogy levegyen a lábáról egy lányt.

Ami pozitívat láttál és megismertél belőle az az, amit ő akart, hogy láss belőle.Ez a "volt valami az életében ami miatt fel kellett nőnie" ez egy olyan dolog, amit arra használnak a fiúk, hogy meghassák vele a lányt. Nem tudom miről van szó, ez vagy igaz, vagy kitaláció, de mindenképp a játék része.

De mivel nem ismerlek Titeket, ezeket csak a leírtakból szűrtem le.


Ha mellette döntesz, remélem nem ver át.

2012. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy valószínű igazad van..És ez a baj, hogy tudom, de még is nagyon szeretem..:( Amúgy az nem kitaláció, de azért elég komoly, tényleg érettebb lett tőle, és a rossz dolgai előtte voltak...És van egy közös ismerősünk, aki jól ismeri őt, azt mondta, nagyon tud szeretni valakit ha tényleg szeret...:(
2012. aug. 16. 22:13
 8/11 anonim ***** válasza:

6. vagyok


Hát ez az, hogy ha tényleg szeret.

De ha rosszul is sülne el a dolog, legalább tanulsz belőle. Én is a saját káromon tanultam meg sok "szívügyet", hiába beszéltek az "okosabbak". Gondolom te is ilyen vagy :)

Mindenesetre sok sikert :)

2012. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ilyen vagyok..:) De én hiszek nekik, és tudom, hogy igazuk van, de még is...jelenleg nem bírnám elviselni, ha elveszíteném...Csak remélni tudom, hogy tényleg szeret...
2012. aug. 16. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Megint 6.

Még annyit fűznék hozzá, hogy aki az ismerkedési időszakban könnyen kimondja, hogy "szeretlek" meg "szerelmes vagyok beléd", az valószínűleg nincs úgy.


Többet már nem kontárkodok ide :)

2012. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!