Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, melyik az ideálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik az ideálisabb barátnő-sztereotípia?

Figyelt kérdés

1. naiv, kislányos, cuki típus

2. vagány, érettebb, nőiesebb típus


Ne gyertek azzal hogy nem csak ez a két típus létezik, köszi ezt én is tudom, az érdekel hogy ha ez a két lehetőség van, akkor melyik a jobb.


Megjegyzés: az első nem tizenkét éves kislány, a második meg nem plasztikázott partyk*rva, a személyiségre gondolok itt elsősorban, nem életkorra meg külsőre.


2012. aug. 17. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A 2-esnél cseréljük le a vagányt a magabiztosra és helyben vagyunk.
2012. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval!!!
2012. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.

És az elsővel értek egyet.

2012. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en a 3. valaszoloval ertek egyet
2012. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálam a vagány a magabiztos jelenti.
2012. aug. 17. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen 2.
2012. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki a fene akarna egy naiv kislányt barátnőnek? Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy szép legyen avagy csúnya.
2012. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es. Gyűlölöm a cuki lányokat, mert hülyének néznek, ami vagyok is, de basszus már...

Bár a 2-es meg tuti, hogy a pcsömnél fogva fog irányítani, és azt képzeli ő szarta a spanyol viaszt úgyhogy maradok egyedül inkább, ha lehet :)


Olyan miért nincs, hoy nyugodt (no any frusztráció), képes magát lefoglalni szóval kreatív és nem folyton tőlem várja a megoldásokat, hogy szórakoztassam és nem fürkészi a tekintetemet folyton, mivel fingja nincs mire gondolhatok éppen. Ilyen csaj miért nincs ezen a fukin bolygón?

2012. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Én!!!:D de fogalat is vagyok 2éve:)
2012. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!