Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden lány vágyik egy társra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány vágyik egy társra, egy párra?

Figyelt kérdés
Mindegyik szeretne egy társat, aki "körberajongja"? Természetesen nem ilyen kedves frusztrált fiú módon értem a körberajongást, hanem érti a nőket, és tudja mi kell neki. Ennek segítségével pedig körberajongja, és megadja a nőnek azt, ami kell.

2012. aug. 16. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem várom el a körberajongást,csak egy megértő társat,akivel szeretjük egymást és irtó nagyokat szexelünk :D De...ezt már megkaptam

22

2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én pl így vagyok vele nem hiányzik most senki akkor minek ?

2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, de nem az a lényeg nekik, h körberajongja az illető, hanem h jól nézzen ki. Ha nem talál ilyet vki, akkor inkább egyedül marad.
2012. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez butaság,ne haragudj.Nem csak a külső számít.És amúgy is nézőpont kérdése,kinek mi a "szép".:)

Nem minden nő ugyanolyan,ahogy a férfiakat sem lehet beskatulyázni.

2012. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, valóban nem minden nőnek csak a külső számít, van akinek a pénz is ;)
2012. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4-es, szerintem abszolút igazad van!! És 3-5-ös, miért kell így beskatulyázni a nőket/lányokat??! Én ezt annyira nem értem! Vannak olyan lányok is, akiknek egyáltalán nem csak a külső meg pénz számít, hanem az érzelmek is például és a belső tulajdonságok egy pasiban! Annyira utálom, ha valaki így áll a nőkhöz!!

Amúgy meg a kérdésre válaszolva, szerintem is.. nem a körberajongás a lényeg, hanem egy megértő, rendes társ, akivel jól kijövünk mind lelkileg, mind pedig testileg. Viszont ha épp valakit csalódás ért/szakítás után van, akkor egy darabig jó egyedül lenni, akkor nincs igény egy társra. De csak ideig, hisz az ember egy társas lény, egy idő után szüksége van valakire.

2012. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan lányok is, akiknek egyáltalán nem csak a külső meg pénz számít, hanem az érzelmek is például és a belső tulajdonságok egy pasiban!"

Mutass egyet, mert én még nem találkoztam ilyennel! Ezt halál komolyan mondom.

2012. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor elég pancser lehetsz...
2012. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, igen.. egy, akkor elég pancser vagy, kettő, én például pont ilyen vagyok. Hidd el! Jó, a pénz is fontos, de egy kapcsolatban nem az az alapvető, sőt! És a külső is számít valamennyire, hogy vonzódjon egymáshoz a két személy, de a szerelem hozza magával! Legalábbis nálam.
2012. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hagyd,nem érdemes vitatkozni vele,aki így vélekedik a nőkről,annak valószinűleg még kapcsolata sem volt és nem is lesz :D Akkor gondolja így,Ő baja.
2012. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!