Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de ha felnőtt leszek és lesz férjem,én úgy tervezem, hogy a házimunkát teljes mértékben felesbe csináljuk. nem lesz az, hogy én csinálom a házimunkát ő meg a javításokat, mert azért van nagyságrendi különbség. Ha kell lenyírom a füvet, de ő is mosogasson el ha úgy van. Miért kéne többet dolgoznom, ha ugyanúgy lesz állásom mint neki (remélhetőleg)? Vagy erről ne is álmodjak? Nincs olyan pasi aki teljesen beszállna a házimunkába?
2012. aug. 17. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Van olyan pasi,párom is ilyen,nyaggatni sem kell,sőt...

(hosszú hétvégére szépen kitalálta hogy egy nap nagytakaritsunk már,ha megcsinálom a fürdőt,ő megcsinálja az összes többi helységet ablakpucolással,mindennel)

2012. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy :D
2012. aug. 17. 13:31
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem van rá esély. Több ilyet ismerek...
2012. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Még pasid sincs, de már "szabályokat" fektetsz le. Jééézusooom.. hova kerültem??
2012. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

én is ilyet szeretnék, remélem sikerül találni :S

az előző párom kijelentette, hogy ez a nők dolga, ő ilyen nem nagyon csinálna

....... nem hiába az expárom.

22L

2012. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4. igen, mint minden normális ember ..

köszi a válaszokat :D

2012. aug. 17. 13:35
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Azért előbb találni kéne egy srácot, nem előre gondolkozni a házasságon.

Saját tipp: Első randin ne a munkamegosztás legyen a téma ;)

2012. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos tanácsot.
2012. aug. 17. 13:38
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én is ilyen férjet szeretnék :) Mivel itthon nem ezt a példát látom, el szoktam mondani hogy emiatt sose megyek férjhez, de ha találok ilyen fiút akit leírtál, akkor férjhez fogok menni :)

2012. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Van ilyen ember a világon! A férjem is ilyen, lelkesen rendmániás, mint én. Bár ő jobban :))


Én a kapcsolatunk elején közöltem vele, hogy a fürdőszoba az, amit nem vagyok hajlandó kitakarítani. A volt barátom egy állat volt, szó szerint. 3 évig éltünk együtt és amit ő termelt ... és ahogy kinézett minden alkalommal a fürdő és a wc.. szóval, én közöltem, hogy azt az egy helységet NEM vagyok hajlandó takarítani!

A férjem annyit mondott, hogy rendben, akkor majd ő megcsinálja. 4 éve vagyunk házasok, azóta nem nyúltam hozzá 1× sem a fürdőhöz, de ő lelkesen megcsinálja.

Ennyi az egész feladata a háztartásban, minden más az enyém.

2012. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!