Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa érzés ha a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa érzés ha a pasimmal vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim és eleinte bele voltam zúv, meg minden, de aztán egyre irritálóbb volt vele lennem s késöbb már egyszerűen utáltam ha csak beszéltek is róla (persze szakítottam vele). Több barátnőm is beszámolt már ilyen irritáló érzésről amikor a pasijával volt (persze mindegyik sztorinak szakítás lett a vége) Mitől van ez? Nektek is vannak ilyen élményeitek? (14,L)
2012. aug. 17. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Büdös a szája.
2012. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meguntad.

Minek neked egyáltalán pasi,ha nem tudsz vele mit kezdeni?

2012. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nem hiszem , hogy pasid lenne inkább kisfiúd..Nem vagytok még érettek az ilyenre addig fölösleges is keresnetek ilyet..
2012. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
idősebb barátnőim is számoltak be ilyen érzésről és nem hinném h ez is azért van mert fiatal a lány (16 éves)
2012. aug. 17. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál dugva rendesen, de hát kisfiútól mit vársz!
2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fiatal vagy és kész erre nincs más magyarázat én még sose voltam így ha valakivel össze jövök később sem tudok tőle undorodni tipikus kislányos felfogás ENNYI
2012. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán ennyi idősen nem vagy még érett egy párkapcsolatra. (És a barátnőid sem)
2012. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na velem volt ilyen meg sok evvel ezelott. Volt egy pasi, aki eleinte bejott, es aztan osszejottunk, majd meguntam es dobtam. Kicsim, ez HODITASI VAGY, nem pedig szerelem. Akkor a szakitasnal felfogtam, hogy tok eretlen vagyok egy parkapcsolathoz, es nem jarok olyannal, aki szimplan csak 'bejon'. Varj meg par evet, es akkor majd kiteljesul egy kep, h mit varsz el egy pasitol ugy igazan. Na akkor majd tudni fogod h megfelel-e ennek vagy sem, es nem csak szorakoztatni fogod-e be.
2012. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!